Anna Deniz Hakkında İlginç ve Şaşırtıcı Bilgiler!

Anna Deniz Hakkında İlginç ve Şaşırtıcı Bilgiler!
Anna Deniz Hakkında İlginç ve Şaşırtıcı Bilgiler!

Anna Deniz Şaylan Kimdir?

Twitch’in en çok izlenen yayıncıları arasında kendisine yer edinen Anna Deniz, 1998 yılında Ankara da doğmuştur. Annesi aslen Ukrayna babası ise Ankara da dünyaya gelmiştir. Sevecen tavırları ve eğlence dolu yayınlarıyla dikkat çeken Anna Deniz, 1.74 boyundadır. Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji bölümü öğrencisi olan Anna Deniz Şaylan, LC Waikiki ve ABC gibi ünlü firmaların reklamlarında boy göstermiştir. Yayınlarında oyun oynamayan ve Just chatting yapan Anna Deniz, son derece eğlenceli takipçilere sahiptir. Yayınlarının konseptini sıkça değiştiren Anna Deniz, insanların şarkı söylemelerine de imkan vermektedir. Tatlı ve bir o kadar da sevecen olan Anna Deniz, instagram da tam olarak 490 bin takipçiye sahiptir. Aynı zamanda YouTube platformunda da yer alan Anna Deniz 126 bin aboneye sahiptir.

 

anna deniz kimdir


Anna Deniz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ünlü yayıncı Anna Deniz hakkında sıkça merak edilen soruları sizlerle paylaşacağız. İşte Anna Deniz Şaylan hakkında ayrıntılı bilgiler.

  • Anna Deniz Nereli? = Ukraynalıdır.
  • Anna Deniz Kaç Yaşında? = 1998 doğumludur.
  • Anna Deniz Şaylan Burcu? = ***
  • Anna Deniz Kardeşi Kimdir? = Toplam 3 Kardeş.
  • Anna Deniz Annesi? = ***
  • Anna Deniz Boyu Kaç? = 1.74
  • Anna Deniz Kilo = 50 kg.

 

anna deniz hakkında bilgi


Anna Deniz Twitch Biyografisi

Merhabalar! Ben Anna Deniz. 21 yaşında bir sosyoloji öğrencisiyim. İnsanlarla iyi anlaşıyorum ve bu platformu uzun zamandır takip ettikten sonra neden olmasın diye düşünüp yayınlara başlamaya karar verdim. Umarım beraber eğlenceli videolar izleyip güzel dakikalar geçiririz.

 

anna deniz twitch


Anna Deniz İnstagram Fotoğrafları

Anna Deniz Twitch de oldukça popüler olmasının yanı sıra instagram da da oldukça aktiftir. İşte Anna Deniz Şaylan’ın İnstagram fotoğrafları. anna deniz annesi

anna deniz kimdir

anna deniz foto insta

anna deniz instagram foto