Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri (2022)

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri (2022)
Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri (2022)

Efsanevi savaş oyunu olan Call of Duty: Warzone hakkındaki tüm bilgileri bu içeriğimizde derledik. Call of Duty: Warzone sistem gereksinimleri nedir ve kaç GB depolama alanı ister sorularının cevabını içeriğimizde bulabilirsiniz.


Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri (2021)

Xbox One, PlayStation 4 ve PC için 10 Mart 2020 tarihinde piyasaya sürülen bir battle royale video oyunu olan Call of Duty: Warzone, Infinity Ward ve Raven Software tarafından geliştirildi ve Activision tarafından yayınlandı. Call of Duty: Warzone 'Verdansk' adlı bir şehirde geçmektedir. 150 oyuncu arasında çevrimiçi çok oyunculu mücadele sağlayan Call of Duty: Warzone'nin çapraz platform oyun özelliği bulunur. Plunder ve Battle Royale olmak üzere iki mod bulunan Warzone'de aksiyon son seviyededir. Çoğu oyuncunun unutamadığı bir oyun olmayı başaran Call of Duty: Warzone, piyasaya sürülüşünün ilk 4 gününde 15 milyondan fazla indirmeyi aşmayı başarmıştır. Bu içeriğimizde sizin için Call of Duty: Warzone'nin sistem gereksinimlerini ve kaç GB depolama alanı istediğini derledik. İşte Call of Duty: Warzone hakkında bilinmesi gereken tüm bilgiler.


Call of Duty: Warzone Kaç GB?

Call of Duty: Warzone hakkındaki bazı bilgileri yukarıda belirttik. Peki Call of Duty: Warzone oyunu kaç GB depolama alanı istiyor? Eğer Call of Duty: Warzone oyununu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız 175 GB'lık bir boş alanınız olması gerekmektedir.


Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Bu kısımda sizin için Call of Duty: Warzone'nin minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini derledik. İşte Call of Duty: Warzone sistem gereksinimleri.

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri (Minimum)

İşletim Sistemi: Windows 10 ya da Windows 7(SP1) (64bit) İşlemci:  Intel Core i3-4340 ya da AMD FX-6300 Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 ya da AMD Radeon HD 7950 VRAM: 2GB Depolama alanı: 175GB Direct X sürümü: DirectX 12.0

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

İşletim Sistemi: Son güncellemeye sahip Windows 10 (64bit) İşlemci: Intel Core i5-2500K ya da AMD Ryzen R5 1600X Bellek: 12 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / GTX 1660 ya da Radeon R9 390 / AMD RX 580 VRAM: 4GB Depolama alanı: 175GB Direct X sürümü: DirectX 12.0


Call of Duty: Warzone hakkında tüm bilgileri derlediğimiz içeriğin sonuna geldik. Dilerseniz buraya tıklayarak Call of Duty Mobile oyunu hakkında bilgileri yazdığımız içeriğe göz atabilirsiniz.