CS:GO İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ve Kodu Nedir?

CS:GO İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ve Kodu Nedir?
CS:GO İsim Değiştirme Nasıl Yapılır ve Kodu Nedir?

Hepimizin severek oynadığı CS:GO oyununda ismimizi sürekli değiştiririz. Bazen troll nickler veya beğenmediğimiz taktirde değiştirmek isteriz peki bunu nasıl yapacağız? İşte bu içeriğimizde sizlere csgo isim değiştirme kodu ve csgo isim değiştirme nasıl yapılır bunlardan bahsedeceğiz.


CS:GO İsim Değiştirme Nasıl Yapılır 2020

CS:GO bildiğiniz üzere Steamin de olduğu gibi Valve şirketinin bir fps oyunudur. Bu yüzden isim değiştirmek istediğimizde Steam üzerinden değiştirmemiz gerekmektedir. Steam üzerinde isim değiştirdiğinizde sizden herhangi bir şekilde ücret talep edilmez. Aşağıdaki adımları takip ederek CS:GO nick değiştirme işlemini yapabilirsiniz.

csgo isim değiştirme

  1. Öncelikle "Steam" uygulamasını açın.
  2. Üst menülerde büyük harflerle yazılmış olan şuan kullanıyor olduğunuz isme tıklayınız.
  3. İsminizin hemen altında bulunan Profil seçeneğine basın.
  4. Açılan sayfada sol tarafta profil fotoğrafınız ve kişiler bilgilerinizin bulunduğu bir kısım göreceksiniz. Sağ tarafta ise "Profili Düzenle" butonu bulunmaktadır. Tıklayın.
  5. "Profil Adı" yazan kısma ise istediğiniz kullanıcı adını yazıp aşağı taraftan "kaydet" butonuna basabilirsiniz.

CS:GO Faceit İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Faceit kullanıcılarına bu üzücü haberi vermek istemezdik. Ancak kaydolduğunuz ismi değiştirmek için bakiye yüklemeniz ve premium üye olmanız gerekmektedir. Sadece premium üyelik almak da yeterli olmuyor. Aylık görevlerini yaparak faceit isim değiştirme hakkına sahip olabiliyorsunuz. Hatta biraz fazla oynuyorsanız, ekran kartı bile kazanabilirsiniz. Nick değiştirmek bu kadar kolay vurduğunuz hs olsun. GG Önerilen İçerik:  CSGO Berk Rip Tepe Crosshair Kodları  infoburda.com / Oyun