CS:GO Para Kodu Nedir?

CS:GO Para Kodu Nedir?
CS:GO Para Kodu Nedir?

Hepimiz arkadaşlarımızla CS:GO oynarken para kodunu bir  kere olsun kullanmak isteriz. Zaten kim ilk elden pistol oynamak ister ki :) Bu yazımızda CSGO para kodu olarak kullanabileceğiniz konsol komudunu göstereceğiz işte csgo para kodu...


CS GO Para Kodu Nasıl Yazılır?

Aşağıda bulunan kodları konsola yazdığınız taktirde çalışacaktır. Ancak konsolu açmayı bilmiyorsanız oyun ayarlarından konsolu etkinleştirmeniz gerekmektedir. Bu konuda herhangi bir fikriniz yoksa CS:GO Konsol Açma içeriğimize göz atabilirsiniz.

CSGO Para Kodu

CS:GO oyununda asla parasız kalmayacağınız bu kodları konsola yazdığınızda eğlenceniz iki katına çıkacaktır. CS GO para kodları şunlardır.
  • (mp_startmoney "x") = CS GO’da konsola bu kodu yazarsanız, oyuncuların raunt başında ne kadar para alacaklarını belirlersiniz. Kod içerisinde ( "x" ) yazan kısma, oyun başladığında oyuncuların ne kadar para alacağını yazınız. Örneğin ( "800" ) yazarsanız, oyuncular oyun başında 800$ ile başlarlar.
  • (mp_playercashawards "X") = Bu kod ile oyuncuların raunt sonunda ödül alıp, almayacağının kararını veriyorsunuz. Kod içerisinde yer alan "X" kısmına "1" yazarsanız, oyuncular ödül alır. Kod içerisinde yer alan "X" kısmına "0" yazarsanız, oyuncular ödül almazlar.
  • (mp_teamcashawards "X") = Bu kod ile bir önceki kodun arasındaki fark, takım olarak alınan ödüllerin alınmasının kapatılıp, açılmasıdır. Yani bu kodu aktif ettiğinizde takım olarak raunt sonunda alacağınız ödülü alamayacaksınız. Kod içerisinde yer alan "X" kısmına "1" yazarsanız, takım ödül alır. Kod içerisinde yer alan "X" kısmına "0" yazarsanız, takım ödül almazlar.
  • (mp_maxmoney "X") = Bu kod ile oyuncuların oyun içerisinde biriktirebileceği maksimum parayı belirliyorsunuz. Oyuncular sizin belirlemiş olduğunuz tutara ulaşınca oyun içerisinde daha fazla paraya sahip olamıyorlar. Harcamaları durumunda tekrar paraları ekleniyor. Kod içerisinde yer alan "X” kısmına "0"  yazarsanız, oyuncular ödül almazlar.
  • (mp_afterroundmoney “X”) = Bu kod ile oyun devam ederken, bir sonraki raunt ne kadar para alınacağınızı belirleyebilirsiniz. “X” yazan kısımda X yerine 5000 yazarsanız, diğer raunt başında 5000 dolar alacaksınız.