Minecraft Kitap Nasıl Yapılır? Kitap Yapımı (2022)

Minecraft Kitap Nasıl Yapılır? Kitap Yapımı (2022)
Minecraft Kitap Nasıl Yapılır? Kitap Yapımı (2022)

Minecraft oyununun en önemli itemlarından birisi de şüphesiz kitaplardır. Kitaplar sayesinde kendimize kitaplık yapabilir, dilersek içini yazıyla doldurabiliriz. Peki Minecraft kitap nasıl yapılır? İşte Minecraft kitap yapımı; Kitabımızı yapmak için ilk olarak kamış bulmamız gerekmektedir. Kamışımızı bulduktan sonra ineklerden elde edeceğimiz deriler bize lazım olan son eşyamızdır. Daha sonra bir adet çalışma masası bulup kitabımızı hazır hale getirebiliriz.


Şeker Kamışı Nerede Bulunur?

Kamışlar genellikle kum üzerinde yetişir. Denizin yanlarında bulabileceğiniz kamışlar neredeyse tüm kumlu bölgelerde kolayca bulunabilmektedir.


Kağıt Nasıl Yapılır?

Kitap yapmak için bulduğumuz üç kamışı yan yana koyup kağıt elde edebiliriz. Şeker kamışlarını bulduktan sonra çalışma masasının yanına gidin ve kamışları elinize alarak yan yana dizin.


Deri Nasıl Bulunur?

Deri bulmanın en kolay yolu etraftaki inekleri kesmek olacaktır. Eğer yanınızda lama varsa ondan da deri elde edebilirsiniz. Her inek veya lamadan deri düşmeyebilir. Elinize deri gelene kadar inekleri kesmeye devam etmelisiniz.


Minecraft Kitap Nasıl Yapılır?

Gerekli tüm eşyaları bulduktan sonra eşyaları aşağıdaki resimdeki gibi çalışma masasının üzerine yerleştirin. Kitabınız hazır hale gelecektir.


Minecraft Kitaplık Nasıl Yapılır?

Minecraft'ta kitaplığın nasıl yapıldığını merak ediyorsanız "Minecraft Kitaplık Nasıl Yapılır?" adlı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.