Pelin Baynazoğlu (Pqueen) Kimdir?

Pelin Baynazoğlu (Pqueen) Kimdir?
Pelin Baynazoğlu (Pqueen) Kimdir?

Twitch Türkiye’nin önce gelen yayıncıları arasında yer alan Pelin Baynazoğlu kimdir? Bu yazımızda eğlenceli canlı yayınlarıyla ön plana gelen Pqueen yani Pelin Baynazoğlu hakkında bilgileri derleyeceğiz.


Pelin Baynazoğlu (Pqueen) Kimdir?

18 Temmuz 1992 yılında Ankara da dünyaya gelen Pelin Baynazoğlu, çocukluğunu doğduğu şehirde geçirmiştir. Pelin Baynazoğlu’nun annesi İzmirli babası ise Rizeli’dir. Oyun hayatına ilk olarak internet kafede Gta Vice City oynayarak başlayan Pqueen, günümüzde Türkiye de en çok izlenen ve sevilen Twitch yayıncıları arasında yer almaktadır. Uzun yıllar TRT Çocuk ve Gençlik Halk Dansları Topluluğunda dans eden Pqueen, eğlence ve bir o kadar da sevecendir. Yayıncılığa ilk olarak 2017 yılında başladığını belirten Pelin Baynazoğlu, hedefinin daima en iyi yayıncılar arasında olmak olduğunu söylemiştir. Cebinde ki son parayla kamera alıp yayıncılığa adım atan Pelin Baynazoğlu, her geçen gün daha da popüler hale gelmeye devam ediyor. Memur bir ailenin çocuğu olan Pqueen, Cs Go gibi fps oyunlarında da oldukça yeteneklidir. 2019 yılında düzenlenen Noobstar programına katılan Pelin Baynazoğlu, çok sevildi ve yayınları daha da fazla izlenmeye başlanmıştır.

 

Pqueen


Pelin Baynazoğlu En Sevdiği Oyunlar

Türkiye de en çok izlenen kadın yayıncılardan olan Pqueen, özellikle Cs Go oyununda oldukça yeteneklidir. Sims ve Player Unknowns Battleground gibi oyunları da sevdiğini belirten Pelin Baynazoğlu, Gta Vice City’nin gönlünde farklı bir yerde olduğunu belirtti. Hemen hemen yeni çıkan her oyunu başarılı bir şekilde oynayabilen Pelin Baynazoğlu, asıl hedefinin izleyicilerini eğlendirmek olduğunu da daima belirtmektedir.

 

Pelin Baynazoğlu


Pelin Baynazoğlu Eğitim Durumu

Dumlupınar Üniversitesinde pedogojik formasyon eğitimi alan Pelin Baynazoğlu aynı zamanda İktisat bölümü mezunudur. Mezun olmakla kalmayıp yüksek lisans da yapan Pqueen eğitim konusunda kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Memur çocuğu olan Pqueen, en önemli eğitimi ailesinden aldığı açıkça net. Yayınlarında diğer yayıncılara nazaran çok daha eğlenceli vakit geçirmeniz mümkün diyebiliriz.

 

pelin baynazoğlu