RevuToken Ön Satış Nasıl Üye Olunur? Detaylı Anlatım!

RevuToken Ön Satış Nasıl Üye Olunur? Detaylı Anlatım!
RevuToken Ön Satış Nasıl Üye Olunur? Detaylı Anlatım!

Revu Tokeni airdropları başlamıştır. Ücretsiz bir şekilde coin kazanmak için içeriğimizi okumaya devam edin. Revuto Cardano blok zincirine bağlı bir tokendir. Amacı iki yönlüdür. Bunlardan birincisi hizmet etmek diğeri ise Revuto ekosisteminin yönetim simgesi olan Revutoyu abonelik mikro kredisi için teminat gösterebilirsiniz. Ayrıca Revuto merkezi olmayan bir mikro finans ve borçlanma platformuna da sahiptir. İkincisi ise Revu jetonlarını tutma motivasyonu sonucunda paradan tasarruf etmektir. Revu jetonları şifrelenmiş cüzdanı ve diğer revuto cüzdan adreslerinden ön onaylı ödemelere izin vermek için oluşturulmuştur. Revu coin yakında ön satışa sunulacağı ve ticari hacim kazandırılacağı belirtilmektedir.


Revu Token Nasıl Alınır? Airdrop'a Katılmak!

Revu nedir sorusuna yanıtımızı aldıysak ve projeyi detaylı inceledikten sonra Revu güvenilir mi sorusuna kafamız takılacaktır. Şahsi düşüncemiz revu token güvenilirdir. Ancak yine de taktir sizin. Revu token şuanda satışa sunulmamış durumdadır. Ancak airdrop yani aralarına katılacak kişilere ücretsiz token dağıtıyorlar. Peki ücretsiz token nasıl alınır. Şimdi onu konuşacağız.
  • Öncelikle Revuto Token alma Ön Satış sitesine girmelisiniz. BURADAN siteye giriş yapın!
  • Açılan bu sayfada yer alan, İsim, soyisim ve mail adresini kısmını doldurduktan sonra kaydınızı yapınız.
  • Ardından mail adresinize gelen doğrulamaya tıklayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz.
  • Genel token ön satışları 18 Mayıs'ta başlayacaktır. Önceden kayıt olarak sınırlı sayıda bulunan token arzından faydalanabilirsiniz.
Daha sonra önünüze çıkan bu ekrandan referans kodunuzla arkadaşlarınızı üye edebilirsiniz Bu yazımızda sizlere nasıl Revutoken alınır ve airdrop'a nasıl katılım sağlanır bunlardan bahsettik.