Smurf Nedir? Oyunlarda Sıklıkla Söylenen Smurf Anlamı

Smurf Nedir? Oyunlarda Sıklıkla Söylenen Smurf Anlamı
Smurf Nedir? Oyunlarda Sıklıkla Söylenen Smurf Anlamı

Birçok online oyunlarda duymuş olduğumuz smurf kelimesi ne anlama gelmektedir? Bu içeriğimizde smurf nedir gibi soruların cevaplarından bahsedeceğiz. Smurf kelime anlamı olarak "şirin" anlamına gelmektedir. Ancak oyunlarda smurf kendi hesabından yaptığı hataları yeni hesap açarak yapmayan kişiye smurf denir. Smurf oyuncu olabilmek için öncelikle oyunlarda belirli seviyelere ulaşmak gereklidir. Oyunu iyi seviyelerde oynayıp sonra tekrar hesap açması smurf hesap açması anlamına gelmektedir. Genelde oyunda smurf hesap açılmasının nedeni hesabı güzelce yükseltip sonrasında satmak gibi nedenler olabilir.


Oyunlarda Smurf Ne Demek?

Bir oyunda üst seviyeye çıkmış olmasına rağmen yeni bir hesap oluşturan ve kendinden daha kötü oyunculara karşı üstünlük sağlayan kişilere "Smurf" denmektedir.

Hard Smurf Ne Demek?

Daha çok profesyonel oyuncular tarafından yeni açılan hesaplara "Hard Smurf" adı verilmektedir. Bu oyuncular genelde profesyonel olduklarını diğer oyunculara belli ederler.

Valorant Smurf Ne Demek?

Valorant oyununda son zamanlarda çok fazla smurf hesap açan kişiler bulunmaktadır. Peki ya valorant smurf ne demek? Smurf kelime anlamı olan "şirin" oyunlarda pek de o anlama gelmiyor. Valorat oyununda smurf genellikle profesyonel oyuncuların veya belli seviyelere gelmiş oyuncuların, kendilerine ek bir hesap açarak seviyesi düşük olan oyuncularla birlikte oynaması anlamına gelmektedir.

CS:GO Smurf Nedir?

CS:GO oyunu ülkemizde tam anlamıyla çok rağbet gerek stratejik bir FPS oyunudur. Bu oyunda oynanılan her maçta kişiler kendilerini geliştirmektedir. Kendilerini belirli bir rütbenin üstüne çıkartan kişilerin yeni hesap açarak oynadıklarında buna smurf hesap diyoruz. Csgo smurf hesabı bir çok nedenle açılabilir. Ancak smurf açan kişiler oyunlarda smurf olduklarını fazla belli etmeden oynamalılardır. Çünkü diğer oyuncular tarafından hile olarak görülebilirler.

Lol Smurf Nedir?

League of Legends günümüzde en çok oynanan MOBA oyunlardan biridir. Lol smurf nedir sorusuna gelirsek yüksek derecelere sahip olan oyuncuların yeni hesap açarak daha iyi derecelere gelmeyi hedeflemektedir. Bazı smurf hesap açanların ise amacı yüksek derecelere ulaşıp hesaplarını satmak da olabilir.

Smurf Hesap Açmak Ban Sebebi mi?

Smurf hesap açmak ban yemelerine sebebiyet vermez. Çünkü direkt olarak bir hile yoktur. Oyuncunun hile olmadığından oyunun smurf olduğunu anlaması çok zordur. Zaten smurf oyuncuların yeni bir hesap açması da oyun tarafından desteklenmektedir. Ancak çok göze batma olmaz ise oyuncular çok rahat bir şekilde oyunlarında devam edebilirler. infoburda.com / Oyun