Valorant Breach Karakterinin Özellikleri (2022)

Valorant Breach Karakterinin Özellikleri (2022)
Valorant Breach Karakterinin Özellikleri (2022)

Valorant Breach Özellikleri

Kör etme ustası, oyunun en çok kör eden karakteri Breach karakterinin özelliklerini sizler için araştırdık. Bu yazımızda Breach karakterinin tüm özelliklerini sade ve açıklayıcı bir şekilde yazdık. İşte Breach karakteri özellikleri; 


Q - Gözkamaştıran

Duvarların içinden geçebilen bir kör özelliğine sahip olan Breach karakteri ile artık düşmanlarınızı kolayca kör edebilecek ve onları kör bir şekilde avlayabileceksiniz. Üç adet kör hakkı olan Breach karakteri hızlı ataklarda büyük önem sağlamaktadır.


E - Fay Hattı

Sismik bir darbe ile rakiplerini sersemletir. Fay Hattı adı verilen özelliği mouseun sol tıkına ne kadar basılı tutulursa o kadar uzağa gider. En olarak kısa bir alanı çevrelese de rakibe değdiği anda uzun bir süre semletir.


C - Artçı Sarsıntı

Termonükleer bir özelliği olan Breach'in Artçı Sarsıntı özelliği atıldığında düşmanı yakalarsa büyük ölçüde canını azaltır hatta bazen öldürebilir. Bu özellik o kadar güçlüdür ki tutturması çok zordur. Tuttuğu takdirde düşmanın ölmeme olasılığı çok düşüktür.


X - Zelzele

Resmen oyunda deprem etkisi yaratan bu özellik tüm zemini dalga dalga etkiler ve ulti içerisinde bulunan tüm düşmanları ciddi derecede sarsar. Düşmanlar uzun süre sersemlediği için etkisiz kalır. Breach'in bu özelliği neredeyse haritanın 3'te 1'ini deprem etkisi altında bırakır.


Valorant Breach Yaşam Hikayesi

İnsanüstü güçlere sahip İsveçli Breach, düşman zemininde sert bir şekilde yolu açan, hedeflenebilir bir kinetik dalga gönderir. Sebep olduğu hasar ve darbe, savaşın dengelerini değiştirecek niteliktedir.