Ahmet Apa Diyet Listesi Seviye 1 Bilinmesi Gerekenler!

Ahmet Apa Diyet Listesi Seviye 1 Bilinmesi Gerekenler!
Ahmet Apa Diyet Listesi Seviye 1 Bilinmesi Gerekenler!

Ahmet apa diyet listesi bu aralar oldukça popüler olmasının en büyük nedeni Ahmet apa diyet listesinin gerçekten işe yaramasıdır. Hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlayan bu diyet listesini dilediğiniz zaman uygulayabilirsiniz. Ahmet apa seviye 1 diyet listesi için detayları aşağıda bulabilirsiniz.


Ahmet Apa Seviye 1 ile Kilo vermek

Bu içeriğimizde Ahmet apa seviye 1 diyet listesi, ahmet apa seviye 1 diyet içeriği, ahmet apa diyeti nasıl yapılır?, ahmet apa seviye 1 tablosu gibi konulara değineceğiz. Sizlerden ricam bu diyeti yaparken düzenli olarak yapmaya çalışmanızdır.

Ahmet Apa Diyeti Seviye 1 Yasak Listesi

Ahmet apa seviye 1 diyeti yaparken kesinlikle tüketilmemesi gereken gıdalar şunlardır:
  1. ekmek
  2. tarhana
  3. pirinç
  4. patates
  5. irmik
  6. makarna
  7. pasta
  8. börek
  9. kurabiye
  10. hamurişi ve unlu mamuller
Bu diyeti yaparken bakliyatları ve çiğ kuruyemişleri tüketebilirsiniz. Fakat bakliyatlardan üretilen unları tüketmemeniz gerekmektedir. Tam kırk gün boyunca unlu mamuller sizlere yasak olucaktır. Ayrıca bu diyeti yaparken şeker ve şeker içeren hiç bir şey tüketilmemesi gerekiyor. Bal, reçel sütlü ya da şerbetli tatlılara da elvada diyeceksiniz.

Ahmet Apa Seviye 1 Diyeti

Seviye 1 diyetinde limon ve avakoda tüketebilirsiniz. Bunlar dışındaki hiçbir meyve tüketilmemesi gerekiyor. Seviye 2'ye geçildiğinde hurma ve incir yiyebileceksiniz. Yemeklerin içerisinde havuç kullanmak yasak yani sadece çiğ olarak tüketebilirsiniz. Su, ve sade soda, şekersiz çay ve bitki çayları tüketebilirsiniz sadece.. Bu diyeti yaparken her yemekten en az yarım saat önce mutlaka bir bardak su içmeniz gerekmektedir. Yemekle birlikte su, bitki çayı, maden suyu gibi içecekleri tüketebilirsiniz. Yemekleri sıvı olana kadar çiğnemelisiniz. Akşam yemeğinden en az dört saat sonra uyumalısınız. Her gün mutlaka 30 dakika yürümeniz gerekmektedir.

Ahmet Apa Seviye 1 Diyet Listesi Tablo

Diyete başlamadan önce niyet etmemiz gerekmektedir. "Niyet ettim Allah'ım senin rızan için sağlığımı kazanmak için beslenmemi düzeltmeme sen zorlaştırma kolaylaştır Yarabbi" diyerek niyet ediyorsunuz En geç 18:30'da bu diyete akşam yemeği ile başlamanız gerekir ve doymuş bir şekilde başlayabilirsiniz. Sabah hiç bir şey yemeyin. Saat 13:00'a kadar sadece su içebilirsiniz. Saat 10:00'da sadece şekersiz bir türk kahvesi hakkınız var. Kahve içmek yerine yeşil çay veya başka bir bitkisel çay tüketebilirsiniz. Bitki çayının içine toz zencefil veya zerdaçal ekleyebilirsiniz. Saat 12:30'lara geldiğinde iki ya da üç tane rafadan yumurta peynir zeytin mevsim yeşillikleri turp maydonoz ve çiğ kuruyemişler yiyebilirsiniz. 18.30 ile 19.00’da akşam yemeğinde çorba içiyorsunuz. Daha sonra bir sulu yemek ve salata yemelisiniz. Son olarak bulgur pilavı yiyebilirsiniz.
UYARI ! İçeriğimizde yer alan yazılı ve görsel içerikler farklı kaynaklardan derlenerek oluşturulmuş, öneri ve bilgilendirme yazısıdır. Kesin teşhis ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Herhangi bir sağlık sorunu karşısında mutlaka doktorunuza başvurunuz. Unutmayın sağlık sorunlarında uygulanan tedavi yöntemleri bireylerin biyolojisi, kalıtsal özellikleri, yaş, boy, kilo farklılıkları, alerjik yönleri ve bunlar gibi onlarca farklı duruma göre değişiklik gösterebilir. Sağlık sorunlarınızın tedavisinde size ancak ve ancak doktorunuz yardımcı olabilir. infoburda.com / Sağlık