Autocad Sistem Gereksinimleri (En Güncel)

Autocad Sistem Gereksinimleri (En Güncel)
Autocad Sistem Gereksinimleri (En Güncel)

ABD'nin tasarım yazılımı oyunu hakkındaki tüm bilgileri bu içeriğimizde derledik. Autocad sistem gereksinimleri nedir ve kaç GB depolama alanı ister sorularının cevabını içeriğimizde bulabilirsiniz.

AutoCAD Sistem Gereksinimleri Nedir?

Amerika Birleşik Devletleri merkezli Autodesk şirketinin 1980'lerin başından beri geliştirdiği bir bilgisayar destekli tasarım [CAD] yazılımı, teknik resim çizmek için kullanılan diğer programlar gibi vektör tabanlıdır. CAD programı çözünürlükten bağımsız, 2-boyutlu ve 3-boyutlu geometrik nesnelerin oluşturulduğu bir veri kümesidir. AutoCAD, hayalinizdeki dünyayı tasarlayabileceğiniz en geniş kapsamlı ve en çok tercih edilen oyun olmayı başarmıştır. AutoCAD, diğer programlar gibi sade bir oyun değildir. Kullanıcılarına esnek ve özelleştirilebilen tasarım imkanları sunmakla kalmayan AutoCAD aynı zamanda analiz ve simülasyonlar yapılmasına da olanak sağlar. AutoCAD, özelleştirilmiş araç setleriyle mimarlık, imalat, elektrik, tesisat, inşaat ve mekanik gibi alanlardaki özel tasarım ihtiyaçlarına ihtiyaç veren bir bilgisayar destekli çizim programı haline gelmiştir. Bu içeriğimizde sizin için AutoCAD'in sistem gereksinimlerini ve kaç GB depolama alanı istediğini derledik. İşte AutoCAD hakkında bilinmesi gereken tüm bilgiler.

AutoCAD Kaç GB?

AutoCAD hakkındaki bazı bilgileri yukarıda belirttik. Peki AutoCAD oyunu kaç GB depolama alanı istiyor? Eğer AutoCAD oyununu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız 10 GB'lık bir boş alanınız olması gerekmektedir.

AutoCAD Sistem Gereksinimleri

Bu kısımda sizin için AutoCAD oyununun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini derledik. İşte AutoCAD sistem gereksinimleri.

AutoCAD Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

  • İşlemci: Intel i3 ve üzeri – AMD Athlon X4 860K ve üzeri
  • RAM: 8 GB ve üzeri
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
  • Ekran Kartı: 2 GB ve üzeri
  • Boş Disk Alanı: 10 GB