Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri (2021)

0
437

Efsanevi savaş oyunu olan Call of Duty: Warzone hakkındaki tüm bilgileri bu içeriğimizde derledik. Call of Duty: Warzone sistem gereksinimleri nedir ve kaç GB depolama alanı ister sorularının cevabını içeriğimizde bulabilirsiniz.


Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri (2021)

Xbox One, PlayStation 4 ve PC için 10 Mart 2020 tarihinde piyasaya sürülen bir battle royale video oyunu olan Call of Duty: Warzone, Infinity Ward ve Raven Software tarafından geliştirildi ve Activision tarafından yayınlandı.

Call of Duty: Warzone ‘Verdansk’ adlı bir şehirde geçmektedir. 150 oyuncu arasında çevrimiçi çok oyunculu mücadele sağlayan Call of Duty: Warzone’nin çapraz platform oyun özelliği bulunur. Plunder ve Battle Royale olmak üzere iki mod bulunan Warzone’de aksiyon son seviyededir. Çoğu oyuncunun unutamadığı bir oyun olmayı başaran Call of Duty: Warzone, piyasaya sürülüşünün ilk 4 gününde 15 milyondan fazla indirmeyi aşmayı başarmıştır.

Bu içeriğimizde sizin için Call of Duty: Warzone’nin sistem gereksinimlerini ve kaç GB depolama alanı istediğini derledik. İşte Call of Duty: Warzone hakkında bilinmesi gereken tüm bilgiler.


Call of Duty: Warzone Kaç GB?

Call of Duty: Warzone hakkındaki bazı bilgileri yukarıda belirttik. Peki Call of Duty: Warzone oyunu kaç GB depolama alanı istiyor? Eğer Call of Duty: Warzone oyununu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız 175 GB’lık bir boş alanınız olması gerekmektedir.


Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Bu kısımda sizin için Call of Duty: Warzone’nin minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini derledik. İşte Call of Duty: Warzone sistem gereksinimleri.

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri (Minimum)

İşletim Sistemi: Windows 10 ya da Windows 7(SP1) (64bit)
İşlemci:  Intel Core i3-4340 ya da AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1650 ya da AMD Radeon HD 7950
VRAM: 2GB
Depolama alanı: 175GB
Direct X sürümü: DirectX 12.0

Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

İşletim Sistemi: Son güncellemeye sahip Windows 10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i5-2500K ya da AMD Ryzen R5 1600X
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / GTX 1660 ya da Radeon R9 390 / AMD RX 580
VRAM: 4GB
Depolama alanı: 175GB
Direct X sürümü: DirectX 12.0


Call of Duty: Warzone hakkında tüm bilgileri derlediğimiz içeriğin sonuna geldik. Dilerseniz buraya tıklayarak Call of Duty Mobile oyunu hakkında bilgileri yazdığımız içeriğe göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here