CS GO Bunny CFG Nedir?

CS GO Bunny CFG Nedir?
CS GO Bunny CFG Nedir?

CS GO oyununda hızlı şekilde bir yere varmak istiyorsak elimizdeki birkaç seçenekten birisi bunny yapmaktır. Bu yazıda sizin için CS GO bunny kodunu vereceğiz. İşte CS GO'da bunny yapma yazımız.


CS GO Bunny CFG

  • İlk olarak "é" tuşuna basarak konsolu açmamız gerekmekte. (Eğer açılmıyorsa CS GO Konsol Açma yazımızdan nasıl açılacağını öğrenebilirsiniz.)
  • Daha sonra bu kodu kullanmak için konsola "sv_cheats 1" yazıyoruz.
  • Kodu etkinleştirdikten sonra son işlememiz olan konsola "sv_autobunnyhopping 1" yazıyoruz.
  • Son kodu da yazıktan sonra bunny artık çalışmaya başlar. Eğer çalışmazsa sunucuyu "sv_restart 1" koduyla resetlerseniz sorun düzelir.

CS GO Bunny Yapma Nedir?

cs go bunny yapma nedir Oyunda karakterinizin sizin belirlediğiniz bir tuşla (varsayılan boşluktur) daha hızlı bir şekilde varmak istediğiniz yere götüren harekettir. Bu hareket sayesinde hedefinize bunny yapmayanlara göre daha hızlı bir şekilde gidebilir ve oyunu değiştirmek için bir imkâna sahip olabilirsiniz.

CS GO Nedir?

cs go nedir CS GO oyunu 2012 yılında Valve tarafından çıkarılmış bir FPS oyunudur. CS GO bir seri olan Counter Strike'ın son oyunudur. Daha önceden kendini kanıtlamış olan bu seri anlık milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Ayrıca rank sistemininde kurucusu olarak kabul edilen CS GO oyunu yeni bir devrim yaratmıştır. Bu devrimde artık herkesin karşısına kendi oyun kabiliyetiyle eşit kişiler çıkmaktadır. Ayrıca CS:GO oyununda bazı turnuvalar bulunmaktadır. Bu turnuvalar günümüzün spor müsabakaları gibi takımların karşı karşıya gelip birbirini yenmesi üzerine kurulmuştur. Bu turnuvaların bazılarında ise izleyenlere ödül de verilmektedir. Bu ödüllerin bir maddi karşılığı da vardır. Bu ödülleri topluluk pazarında satıp kendinize bir silah görünümü ya da farklı bir oyun alabilirsiniz. CS:GO oyununu oynamak istiyorsanız 7 Aralık tarihinden itibaren ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey ise Steam kaydıdır. Steam'e ücretsiz bir şekilde kaydolarak oyunu kütüphanenize ekleyebilir ve oyunu indirdikten sonra keyifle oynayabilirsiniz.
CS GO Bunny yapma kodunu yazdığımız içeriğin sonuna geldik. Eğer bu oyunun istediği bilgisayar özelliklerini merak ediyorsanız CS GO Sistem Gereksinimleri yazımızdan öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki kısımdan ise size önerdiğimiz diğer içeriğe göz atabilirsiniz. Önerilen İçerik: CS GO Wallhack Kodu