Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri (2022)

Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri (2022)
Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri (2022)

Popüler macera oyunu olan Detroit: Become Human oyunu hakkındaki tüm bilgileri bu içeriğimizde derledik. Detroit: Become Human sistem gereksinimleri nedir ve kaç GB depolama alanı ister sorularının cevabını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Detroit: Become Human Nedir?

Quantic Dream tarafından geliştirilip Sony Interactive Entertainment ve Quantic Dream tarafından yayınlanan Detroit: Become Human, 24 Nisan 2018 yılında piyasaya sürülen bir macera oyunudur. Kara, Connor ve Markus adlı üç androidin hikayesini konu alan Detroit: Become Human, Quantic Dream'in 2012 yılındaki teknoloji gösterisine dayanmaktadır. Oyunun hikayesi ise Detroit şehrinde geçmektedir. Detroit şehrinin oyuna doğru bir şekilde aktarılabilmesi için Detroit: Become Human geliştiricileri keşif turları yapmış, oyun senaryosu ise David Cage tarafından yapay zeka uzmanlarına danışılarak yapılmıştır. 25 Mayıs 2018'de PlayStation 4'te çıkış yapan Detroit: Become Human 12 Aralık 2019 tarihinde Microsoft Windows platformunda yayımlanmıştır. Çıktığından itibaren büyük ses getiren Detroit: Become Human günümüzde bile hala sevilerek oynanmaktadır. Bu içeriğimizde sizin için Detroit: Become Human oyununun sistem gereksinimlerini ve kaç GB depolama alanı istediğini derledik. İşte Detroit: Become Human hakkında bilinmesi gereken tüm bilgiler.


Detroit: Become Human Kaç GB?

Detroit: Become Human hakkındaki bazı bilgileri yukarıda belirttik. Peki Detroit: Become Human oyunu kaç GB depolama alanı istiyor? Eğer Detroit: Become Human oyununu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız 55 GB'lık bir boş alanınız olması gerekmektedir.


Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri

Bu kısımda sizin için Detroit: Become Human oyununun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini derledik. İşte Detroit: Become Human sistem gereksinimleri.


Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri (Minimum)

  • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz, AMD Ryzen 3 1200  3.1GHz veya AMD FX-8350 4.2GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 780 veya AMD HD 7950 (minimum 3 GB VRAM ve Vulkan 1.1 destekli)
  • Depolama: 55 GB

Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

  • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-6600 3.3 GHz veya AMD Ryzen 3 1300 X 3.4 GHz
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580 (minimum 4 GB VRAM ve Vulkan 1.1 destekli)
  • Depolama: 55 GB

Detroit: Become Human hakkında tüm bilgileri derlediğimiz içeriğin sonuna geldik. Dilerseniz buraya tıklayarak Subnautica: Below Zero oyunu hakkında bilgileri yazdığımız içeriğe göz atabilirsiniz.