Diana CT | Diana Counter | Diana'nın Güçsüz Olduğu Karakterler

Diana CT | Diana Counter | Diana'nın Güçsüz Olduğu Karakterler
Diana CT | Diana Counter | Diana'nın Güçsüz Olduğu Karakterler

Oyunun en çok oynanan karakterlerinden birisi olan Diana'nın güçsüz olduğu karakterleri bu içeriğimizde sizin için derledik. Diana'nın Counter'ı olan bu karakterleri alınca rahat edeceksiniz. İşte Diana CT kahramanları. Aynı zamanda LoL sistem gereksinimleri hakkında ayrıntılı bilgi için Lol Sistem Gereksinimleri En Güncel (2021) adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.


Diana Counter (CT)

diana ct Diana ne kadar güçlü olursa olsun onunda güçsüz olduğu karakterler vardır. Yukarıda da göreceğiniz üzere Ahri, Akali, Fiz, Katharina ve LeBland Diana'nın CT karakterleridir. Bu karakterleri alarak Diana'ya karşı güçlü başlayabilirsiniz.

Diana'dan Güçsüz Olan Karakterler

diana güçsüz olduğu karakterler Diana güçlü bir karakterdir ve karşısına dikkatli bir şekilde kahraman almanız gerekmektedir. Eğer yukarıdaki Cho'Gath, Irelia, Mordekaiser, Syndra ve Riven gibi karakterleri alırsanız oyun boyunca geri düşme olasılığınız yüksektir. O yüzden Diana'dan güçsüz olan bu karakterler almaktan kaçının.

Diana Karakteri Counter

Oyunda etkinliği en yüksek karakterlerden birisi Diana'dır. Sahip olduğu yetenekleri sayesinde çoğu kahramana karşı güçlü olan bu karakter karşınıza geldiği zaman endişelenmenize gerek yok. Bu yazımızda sizin için Diana CT ya da Diana Counter dediğimiz karakterleri derledik. Fakat ona geçmeden önce Diana'nın yeteneklerine bir göz atalım. İşte Diana karakterinin yetenekleri. diana karakteri counter

Diana Yetenekleri

Bu kısımda sizin oyunu oynamanızı daha kolay hale getirebileceğini düşündüğümüz Diana karakterinin sahip olduğu yetenekleri açıkladık. İşte Diana karakterinin yetenekleri ve kullanımında size kazandırdıkları. Gümüşay Bıçağı Bu özelliği kullandığınız zaman Diana'nın vurduğu her üçüncü vuruş mana yeniler ve ek büyü hasarı için yakındaki düşmanları parçalara ayırır. Sonraki her üç saldırı için de her yetenek kullanımı saldırı hızını arttırır. Hilal Saldırısı Diana bıçağını kullanarak ay enerjisi ortaya çıkartır. Bu ay enerjisiyle Diana bir bölgeye hasar verir ve patlar. Ay ışığı saldıran düşmanlar gizlenmişse onları ortaya çıkarır. Solgun Kamer Diana üç yörünge küresi ortaya çıkartır. Bu yörünge küreleri düşmanla temas ederse patlayarak onlara hasar verir. Ayrıca Diana hasarı emen bir kalkan da kazanır. Diana'nın fırlattığı üçüncü küre eğer patlarsa kalkana ekstradan bir güç gelir. Ay Düşüşü Diana yakındaki tüm düşmanları çekerek onları yavaşlatır. Yeteneğin kullanımından sonra ise Diana pasif olarak saldırı hızı kazanır. Ay Koşusu Bu özellik kullanımdayken Diana bir düşmana atılır ve ona büyü hasarı verir. Eğer Ay Koşusu'nu Ay Işığı'ndan etkilenen bir düşmana atılmak için kullanırsanız bekleme süresi olmaz. diana yetenekleri

Diana Karakterinin Hikayesi

Diana'nın yaşadığı yer Targon Dağı değildi. Bir grup Salori avcısı onu donarak ölmüş anne ve babasının arasındaki bir kundağın içinde bulmuştu. Ailesi bu diyarların yabancısıydı ve büyük ihtimalle uzak yoldan gelmektelerdi. Avcılar Diana'yı tapınağa getirip kendi inançlarıyla büyüttüler. Diana diğerleri gibi zorlu bir fiziksel ve dinsel eğitim aldı. Ancak Diana diğer Solari inananlarından farklı olarak bunları neden yaptıklarını merak etmekteydi. Öğretmenlerinin verdiği yanıtlar da onu tatmin etmiyordu. Diana kısa bir süre sonra Leona adlı bir kızla tanıştı ve onla bu konuları hararetli bir şekilde tartışmaya başladı. Diana kısa bir süre sonra gece vaktinde inanılmaz bir şey keşfetti. Dağın derinliklerinde bir yerde gizli bir girinti bulmuştu. Girintinin duvarlarında altın savaşçıların yanında yürüyen gümüş savaşçılar ve Targon'un zirvesinde güneşinkiyle aynı anda ay tasvirleri çıkmıştı. Diana'nın bu keşfiyle beraber hayatı da değişti.
İnfoburda.com