En Pahalı 5 Türk Futbolcu

En Pahalı 5 Türk Futbolcu
En Pahalı 5 Türk Futbolcu

Bildiğiniz üzere Euro 2020'ye katılmaya hak kazandık. Milli takımımızın bu zorlu yolda en pahalı 5 ismini sizler için derledik işte en pahalı futbolcu..

1 - Çağlar Söyüncü (40.00 mil.€)

caglarsoyuncu Futbol hayatına Menemen Belediyespor'da başlayan Çağlar Söyüncü 18 yaşın'da Türkiye'nin en iyi altyapısına sahip olan Altınordu takımına transfer oldu. Her geçen gün kendini daha geliştiren Çağlar Söyüncü şimdi ise İngiltere ekiplerin'den Leicester City takımın'da forma giymekte. Genç oyuncumuz 23 yaşın'da stoper mevkisinde geçit vermiyor. 2020 verilerine göre tam 40.00 mil.€ değerinde. Milli takımımızın en pahalı türk futbolcu konumunda.

2 - Ozan Kabak (32.00 mil.€)

ozankabak Galatasaray altyapısın'dan yetişen Ozan Kabak stoper mevkisinde bulduğu üst üste forma şansı buldu ve büyük kulüplerin dikkatini çekmeyi başardı. Yetenekli genç oyuncumuz 19 yaşında ve Almanya ekiplerin'den Schalke 04 forması giymekte. 2020 verilerine göre tam 32.00 mil.€ değerinde. Milli takımımızın 2. en pahalı türk futbolcu konumunda.

3 - Merih Demiral (30.00 mil.€)

merihdemiral Kariyerine 15 yaşın'da Fenerbahçe altyapısın'da başlayan Merih Demiral 22 yaşın'da  İtalya'nın büyük kulüplerin'den Juventus'a transfer oldu. Yaşadığı talihsiz sakatlık'dan dolayı formasından bir süredir uzak. Şimdilik değeri ise 30.00 mil.€ ile Milli takımımızın 3. en pahalı türk futbolcu konumunda.

4 - Cengiz Ünder (30.00 mil.€)

cengizunder Futbol'a Bucaspor'da başlayan Cengiz Ünder bir süre Türk takımların'da oynadıktan sonra 20 yaşın'da İtalyan ekiplerin'den Roma takımına transfer oldu. Forvet - Sağ Kanat mevkisin'de oynayan genç futbolcumuz şu an 22 yaşın'da ve 30.00 mil.€ değeri ile Milli takımımızın 4. en pahalı türk futbolcu konumunda.

5 - Zeki Çelik (20.00 mil.€)

zekicelik Bursaspor altyapısın'da yetişen Zeki Çelik bir süre forma giydikten sonra 18 yaşın'da İstanbulspor'a ve 21 yaşın'da LOSC Lille takımına transferleri gerçekleşti. Sağ bek mevkisin'de oynayan futbolcumuz şu an 23 yaşın'da ve 20.00 mil.€ değeri ile Milli takımımızın 5. en pahalı türk futbolcu konumunda. Önerilen İçerik: XBox Series X Özellikleri infoburda.com / Spor