Enola Holmes Konusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Enola Holmes Konusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Enola Holmes Konusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Netflix'in yeni suç dizisi olan Enola Holmes'in konusu nedir? Bu yazımızda sizlere bu dizinin konusunu, ne zaman çıkacağını ve hakkında bilinmesi gerekenleri derledik. İşte sizin için hazırladığımız Enola Holmes'i izlemeden önce bilmeniz gerekenler.


Enola Holmes Hakkında

Bir İngiliz ve Amerikan ortak yapımı olan Enola Holmes suç, dram ve macera türündeki bir filmdir. Nancy Springer'in aynı adlı kitap serisinden uyarlanan film polisiye türünün en bilinen roman serisi olan Sherlock Holmes'in kardeşinin ve ailesinin anlatıldığı bir yapımdır. Bu yüzden çoğu izleyicinin dikkatini çeken ve hakkında bilgi alan bir film olmuştur. Filmin yazarlığını Jack Thorne, yapımcılığını ise Mary Parent, Alex Garcia, Millie Bobby Brown ve Paige Brown gibi işini yaparken en iyisini isimler bulunmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Stranger Things dizisinde göstermiş olduğu oyunculuk sayesinde  herkesin gönlünde taht kuran Millie Bobby Brown, Sam Claflin ve Henry Cavill gibi sektörde büyük işler başarmış kişiler bulunmaktadır. Peki polisiye ve dram türündeki şimdiye kadar yapılmış en dikkat çekici yapımlardan biri olan Enola Holmes filminin konusu nedir?


Enola Holmes Konusu

Film efsanevi polisiye serisi Sherlock Holmes'in kardeşini ve onun hayat hikayesini anlatmaktadır. Enola'nın hayatındaki en önemli kişi olan annesi ve aynı zamanda öğretmeni bir anda ortadan kaybolur. Enola ne yapacağını bilemez ve yıllardan beri kendisini yok sayan ağabeyleri olan Sherlock ve Mycroft'tan yardım ister. Ağabeyleri annesinin kaybolmasını çözerken kız kardeşinin yanlarında olmasını istemez ve onu yatılı okula göndermeye karar verirler. Fakat Enola bu durumu kabullenmez ve ilk bulduğu fırsatta yatılı okuldan kaçar. Annesini kendisi de aramak isteyen Enola ağabeyi Sherlock ile çeşitli vakalarda beraber çalışan Lestrade'nin yanına gider. enola holmes konusu


Enola Holmes Ne Zaman Çıkacak?

Macera ve suç türünün ses getiren bir yapımı olmaya aday olan ve oyuncu kadrosunda Millie Bobby Brown, Sam Claflin ve Henry Cavill gibi önceki projelerinde başarılı olmuş kişiler bulunan Enola Holmes filmi ne zaman çıkacaktır? Filmin 23 Eylül'de çıkacağı Netflix Türkiye tarafından açıklanmıştır. enola holmes ne zaman çıkacak


Enola Holmes Oyuncuları ve Karakterleri

Sherlock Holmes'in kız kardeşinin hayat hikayesinin anlatıldığı Enola Holmes filmini çoğu Sherlock severler sabırsızca beklemektedir. Peki Enola Holmes filminin oyuncuları ve rol aldıkları karakterler kimlerdir?

 • Millie Bobby Brown - Enola Holmes
 • Henry Cavill - Sherlock Holmes
 • Sam Claflin - Mycroft Holmes
 • Helena Bonham Carter - Bayan Holmes
 • Louis Partridge - Lord Tewksbury
 • Jay Simpson - Orkestra Şefi
 • Margaret Wheldon - Tren Yolcusu
 • Heather Pearse - Hawker
 • Paul Parker - Polis Müfettişi
 • Fiona Shaw
 • Adeel Akhtar
 • Frances de la Tour
 • Joakim Skarli

Enola Holmes filminin konusunu, ne zaman çıkacağını ve hakkında bilinmesi gereken bazı bilgileri yazdığımız içeriğin sonuna geldik. Aşağıdaki bağlantıdan sizin için önerdiğimiz diğer içeriğe de ulaşabilirsiniz. Önerilen İçerik: Da 5 Bloods Hakkında Bilinmesi Gereken Her şey!