Fifa 22 Sistem Gereksinimleri Nedir ve Fifa 22 Kaç GB?

Fifa 22 Sistem Gereksinimleri Nedir ve Fifa 22 Kaç GB?
Fifa 22 Sistem Gereksinimleri Nedir ve Fifa 22 Kaç GB?

Fifa 22 Electronic Arts, Ea Vancouver, EA Romania tarafından piyasaya sürülmüş futbol oyunudur. İnsanlar tarafından sıkça oynanan ve sevilen fifa serisinin 2022 versiyonu maalesef her bilgisayarda verimli çalışmıyor. Yüksek sistem gereksinimleri isteyen oyun hakkında sıkça sorulan bir soru da fifa 22 sistem gereksinimleri olmuştur. Fifa 22 sistem gereksinimlerine ve oyunun bilgisayarınızdaki kapladığı gbları merak ettiğinizi biliyoruz. İşte sizler için derlediğimiz Fifa 22 sistem gereksinimleri ve fifa 22 kaç gb sorularına yanıtlar...


Fifa 22 Sistem Gereksinimleri

Fifa 22 sistem gereksinimlerini incelerken tekrar tekrar düşünmeniz gerekiyor. Çokça sevilen fifanın son serisini bilgisayarınıza indirmek için üst düzey bir sisteme sahip olmanız gerekiyor. İşte fifa 22 sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Fifa 22 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit
 • İşlemci: Intel Core i3-6100 @ 3.7GHz or AMD Athlon X4 880K @4GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GB
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Fifa 22 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit
 • İşlemci: Intel i5-3550 @ 3.40GHz or AMD FX 8150 @ 3.6GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon R9 270X
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Fifa 22 Kaç GB?

Powered by footbal sloganıyla yola çıkan EA SPORTS fifa 22 hakkında bir çok bilgi ve yeniliği web sitelerinde paylaşmış . Yenilik katan bir sezon ile oyunu gerçek hayata daha da yakınlaştırmayı hedeflemektedir. Dünya üzerinde 17.000 bindenf alz futbolcu ve 700 den fazla takım, 90 dan fazla stadyum ve 30'dan fazla lig ile dünyanın en gelişmiş futbol oyunlarından biridir.

Fifa 22 toplam 50 GB yer kaplamaktadır.


KALECİLER YENİDEN TASARLANDI

Yepyeni kaleci sistemi, savunmanın son hattındaki zekayı yeni bir düzeye çıkararak iki direk arasında daha güvenilir şut kurtarmayı ve daha akıllı kararlar vermeyi mümkün kılıyor. Kalecilerin pozisyon alma özelliği, farklı kaleci tarzlarını oyunda canlandırarak dünyaca ünlü file bekçilerinin şimşek hızındaki reflekslerini yansıtıyor.


GERÇEK TOP FİZİĞİ

FIFA 22’ye aktarılan gerçek hayat verileri, oyundaki top fiziği özelliklerini yeni bir gerçeklik düzeyine çıkarıyor. Hız, falso, hava sürükleme kuvveti, hava direnci, yer sürtünmesi ve yuvarlanma sürtünmesi gibi ayarlanmış parametreler, her temasın, top saklamanın, şutun, volenin, pasın ve driblingin gerçek hayattaki gibi görünmesini, hareket etmesini ve havada süzülmesini sağlayacak.


PATLAYICI SPRİNT

Bire bir pozisyonların dinamiğini değiştiren yeni bir oynanış mekaniği olan Patlayıcı Sprint, dribling veya savunma sırasında size hızlanma üzerinde daha fazla kontrol sunuyor. Rakipleri üzerinize çekin ve defans oyuncusundan sıyrılıp takımınızı hücuma çıkarmak için tüm hızınızı ortaya koyma anınızı belirleyin.


YENİ HÜCUM TAKTİKLERİ

FIFA 22’deki oynayışınızı daha fazla kontrol etmenizi sağlayan yeni hücum taktikleriyle takımınızı sahanın her iki yarısında da farklı tarzlarla düzenleyin: Topu kendi yarı sahanızda tutup hızlı oyun kurarak rakibin yarı sahasına patlayıcı bir atak yapın ve iki ceza sahası arasında direkt oynayın veya sahada kendi eşsiz tarzınızla dizilin.