İzem İleri (İzemco) Hakkında Ayrıntılı ve Özel Bilgiler!

İzem İleri (İzemco) Hakkında Ayrıntılı ve Özel Bilgiler!
İzem İleri (İzemco) Hakkında Ayrıntılı ve Özel Bilgiler!

Twitch’in başarılı yayıncıları arasında yer alan, yayınlarında bazı League of Legends karakterlerinin seslendirmesini de yapan İzemco Kimdir? Bu yazımızda Twitch Türkiye’nin en tatlı kadın yayıncılarından olan İzem İleri kaç yaşında? İzemco twitch kimdir? İzemco nereli? Gibi soruların yanıtlarını cevaplayacağız. İşte İzemco hakkında her şey.


İzemco Kimdir?

Son dönemin en başarılı Twitch yayıncıları arasında kendisine yer edinen İzem İreli, 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzonlu olan İzemco, Kocaeli Üniversitesi Reklamcılık bölümünü okumaktadır. Asıl hayalinin Mimarlık ve Endüstriyel Tasarım olduğunu belirten İzem İleri, yayıncılık dışında henüz bir mesleğinin olmadığını da verdiği bir röportaj da söylemiştir. Arkadaşlarının tavsiyeleriyle yayıncılığa başlayan İzem İleri, uzun yıllar bu sektörde ilerlemeyi de düşünüyor. İzem İleri’nin en büyük hedeflerinden bir tanesi de ileri de çok başarılı bir insan olmak ve herkese neler yapabileceğini kanıtlamasıdır. Başarıya aç olan genç yayıncı İzemco, game dünyasına ilk olarak Playstation ile giriş yapmıştır. Oyunlara olan ilgisi ve yeteneği sayesinde Twitch de oldukça başarılı işlere imza atmayı da başarmıştır.

izem ileri kimdir


İzemco En Sevdiği Oyunlar Nedir?

Twitch’in önde gelen yayıncılarından olan İzem İleri, Gta, God Of War, Assasins Creed, The Last Of Us gibi oyunlara büyük oranda ilgi duymaktadır. Elbette sevdiği oyunlar bu kadarla sınırlı değil. İzem İleri’nin en büyük yetenklerinden bir tanesi de League of Legends oyunun kadın karakterlerini başarılı bir şekilde seslendirmesidir. İnstagram da büyük ilgi gören bu seslendirmeleri İzemco’nün ününe ün kattı diyebiliriz.

izemco kimdir


İzemco Twitch de Kimi Takip Ediyor?

Verdiği bir ropörtajda İzem İleri, öncelikle Twitch Türkiye’deki büyük yayıncıları ve az izlenen bazı yayıncıları izlemekten keyif alıyorum diyerek isim vermekten kaçındı. Fakat şunu biliyoruz ki İzem İleri, Elwind’in (eski) sevgilisi olan Eylül’ün en yakın arkadaşları arasında yer almaktadır.

izem ileri kimdir


İnfoBurada.com