League Of Legends Makası Gwen’in Hikayesi

League Of Legends Makası Gwen’in Hikayesi
League Of Legends Makası Gwen’in Hikayesi

Lol Gwen ne zaman çıkacak? Lol gwen ne zaman gelecek? Lol gwen yetenekleri nelerdir? Lol Gwen çıkış tarihi? Lol gwen ne zaman geliyor? Gibi soruların yanıtı aşağıdaki kısımda yer alıyor.


League Of Legends Makası Gwen’in Hikayesi Nedir?

League Of Legends’ın beklenen karakteri sonunda geldi. Daha çok makası andıran bir yapısı olan Gwen, tam bir combo karakteri diyebiliriz. Oyunda özellikle combolamayı seven kişiler için tasarlanmış olan Gwen’in harika bir hikayesi var. Bu yazımızda Gwen hikayesi hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. İşte Gwen hikayesi hakkında bilgiler.

League Of Legends Gwen Hikayesi 

Camavor'lu köylü bir kız çocuğunun, elinde kendi yaptığı prenses bebeğiyle bir buğday tarlasında koşturup koşturmadığını kim bilebilir ki? Belki de ikili hava kararıncaya kadar tüm günü bu altın tarlada geçiriyordu. Adı Gwen'di. Bu, genç terzisine göre bir kraliyet üyesine ait olabilecek son derece asil bir isimdi. Bebeğin elbisesinin deseni, limandaki Camavor savaş gemilerinin karmaşık tasarımlarına uyumlu olacak şekilde özenle işlenmişti. Her şeyi, günün birinde kalede yaşama hayali kuran küçük bir kız tarafından yapılmıştı. Belki de bir gün bu hayal gerçekleşirdi. Bebek ve terzisi denizlerde yolculuk eder, kraliyet hayatının tadına bakar ve küçük de olsa bir ihtimal bir prensle evlenirdi. Daha sonra üçü hep birlikte sonsuza dek mutlu yaşardı. Fakat hikâye böyle sonlanmadı. En azından bu hikâye. Gwen'in hikâyesi, tüm şampiyonlarda olduğu gibi bir hedefle başladı: enerjik bir biçici oluşturmak. Viego'dan sonra benzer derece ciddi ve kasvetli bir şampiyon getirseydik, LoL fazla depresif bir oyun haline gelirdi. Bu yüzden ekip, karamsarlık ölçeğinde mutluluk yönüne doğru gitmeyi tercih etti. “Lux ve Seraphine gibi mutlu ve umutlu birkaç şampiyonumuz zaten var. Dolayısıyla yeni bir yaklaşım izlediğimizden emin olmalıydık. Henüz oyunda her şeyi etkileyici bulan heyecanlı bir şampiyon yok. Gwen, çimin teninizde oluşturduğu his veya okyanus kokusu gibi küçük şeylerden bile büyülenebiliyor. Bizim için sıradan hale geldiği için görmezlikten geldiğimiz şeylerden yani,” diyor Hikâye Yazarı Michael “SkiptoMyLuo” Luo.

Gwen Hikayesi 

Gwen'in orijinal Konsept Tasarımcısı Paul “Zeronis” Kwon, bu fikri kullanarak hayattan aşırı derecede zevk almanın nasıl bir şey olduğunu anlayabilecek çeşitli karakterler tasarladı. Bunlardan biri herkesin dikkatini çekmeyi başardı: bez bebek. Ancak hâlâ Gwen'in hangi bölgeden olacağı belli değildi. Zeronis'in konsept çizimleri sevimli bir elbise giyen, melek yüzlü bir kızı resmediyordu. Bu da Runeterra için epey tuhaf kaçabilirdi. O halde hikâyesi nasıl olmalıydı? Ekip onu LoL'e uygun hale nasıl getirecekti? Neyse ki tam da bu sıralarda Viego'nun tasarımı yerli yerine oturmaya başlamıştı. Viego'nun çok sevdiği eşi Isolde, Camavor'un fethettiği bir ülkeden geliyordu. Annesi ve babası çiftçilik yapan Isolde, mütevazı uğraşlardan zevk alıyordu. Özellikle de dikiş dikmek çok hoşuna gidiyordu. Fakat onun yaşındaki çoğu kız çocuğu gibi kendisi de denizde yolculuk ederek krallığın zengin bölgelerini ziyaret etmek istiyordu. Bu hayatı hayal edebilmek adına Gwen adlı kendi prenses bebeğini yaptı. Isolde onun kraliyet ailesinin zarif bir üyesi olduğunu düşünüyordu.
Yukarı da bulunan hikaye League Of Legends’ın resmi sitesinden alınmıştır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. infoburda.com / Oyun