Mehmet Yağız İpek (Cned) Kimdir ve Kaç Yaşında?

Mehmet Yağız İpek (Cned) Kimdir ve Kaç Yaşında?
Mehmet Yağız İpek (Cned) Kimdir ve Kaç Yaşında?

Valorant ile Twitch ve E-spor dünyasına bomba gibi düşen ve büyüleyici performanslarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mehmet Yağız İpek hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için derledik.  Cned kimdir?, Cned kaç yaşında?, Cned nereli?, Cned crosshair ayarları nelerdir? gibi sorularınızı çok fazla duyduk.


Cned Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En popüler Twitch yayınları arasında yer alan Mehmet Yağız İpek hakkında sıkça sorulan ve merak edilen soruları derledik. İşte Rammus53 hakkında bilgiler.
  • Cned Nereli? = İstanbul
  • Cned Sevgilisi = Yok
  • Cned Ne Kadar Kazanıyor? = Çok Ayıp
  • Cned Kaç Yaşında? = 2001 Doğumlu

Cned Kimdir?

cNed, olarak bilinen Mehmet Yağız Ipek 18 yaşındadır. 18 Ocak 2002 yılında doğmuştur. İstanbul'da yaşayan cNed, fps oyunlarına Counter Strike serisi ile başlamıştır. CS:GO'nun ülkemizdeki E-Spor yatırımları düşük olması nedeniyle Zula oyununa yoğunlaşmıştır. Zula'da ICE Warriors adında bir E-spor takımıyla 2 sezon boyunca maçlara çıkmıştır. Twitch Rivals ile birlikte bir anda yükselmeyi başaran cNed’in Twitch’te 123.000, Instagram’da 22.000, Twitter’da ise 11.000 takipçisi bulunmakta. Tabii bu sayılar gün geçtikçe artmaktadır.

cNed Valorant Crosshair Ayarları

Önerilen İçerik: Pelin Baynazoğlu (Pqueen) Kimdir? infoburda.com