Minecraft Skin Değiştirme Nasıl Yapılır?

Minecraft Skin Değiştirme Nasıl Yapılır?
Minecraft Skin Değiştirme Nasıl Yapılır?

Minecraft Skin Değiştirme

Minecraftta kendimiz dilersek skin oluşturabilir ve oluşturduğumuz skini oyundaki karakterimize enjekte edebiliriz. Minecraftta büyük önem arz eden skinlerin nasıl değiştirileceğini anlatacağız. Lütfen adımları dikkatli bir şekilde okuyarak ilerleyin. İşte minecraft skin değiştirme;

1. İlk olarak hangi skini yapmak istediğinizi bilmiyorsanız bazı minecraft skin sitelerine giderek oradan beğendiniz skini dilerseniz üzerinde oynama yaparak değiştirebilir, dilerseniz direkt alabilirsiniz. Skininizi seçtikten sonra ilk yapmanız gereken skinlerin resimlerini bir klasörde toplayın.

2. Klasörün ismini "Minecraft Skin" yapın. Daha sonra Minecraft'ın orjinal sitesine giriş yapın.

3. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazdıktan sonra yukarda bulunan "Profile" butonuna tıklayın. Butona tıkladıktan sonra karşınıza skin değiştirme yeri gelecek.

4. Burada yapmanız gereken Steve veya Alex karakterini seçmek. Eğer erkekseniz Steve karakterini kadınsanız Alex karakterini seçmelisiniz. Karakterimizi seçtikten sonra "Dosya Seç" butonuna tıklayın.

5. Butona tıkladıktan sonra masaüstünüze gelin ve az önce Minecraft Skin adıyla kaydettiğimiz klasörü bulun. Bulduktan sonra içini açın ve skin resminize iki kez tıklayın.

6. Eğer buraya kadar doğru bir şekilde geldiyseniz skininiz oyunda aktif olmuş demektir. Şimdi gönül rahatlığıyla oyununuza giriş yaparak skininizin keyfini çıkarabilirsiniz. Sitemizi takipte kalmayı unutmayın. İyi oyunlar :) İnfoburda.com