Mount & Blade Warband Hileleri (2022)

Mount & Blade Warband Hileleri (2022)
Mount & Blade Warband Hileleri (2022)

Özellikle Türk oyuncuların göz bebeği haline gelen Mount & Blade Warband'ın hilelerini sizler için araştırdık ve liste haline getirdik. İşte en çok kullanılan Mount & Blade Warband hileleri, Mount & Blade Warband para hilesi ve Mount & Blade Warband asker hilesi hakkında bilgiler.


En Çok Kullanılan Mount & Blade Warband Hileleri

Sizler için derlediğimiz Mount & Blade Warband hile listesini kullanmanız için öncelikle oyuna girmeden ayarlar kısmından hileleri aktif etmeniz gerekmektedir.

Mount & Blade Warband Harita Hilesi

[CTRL] + T = Haritanın tamamını görebilirsiniz. [CTRL] + Boşluk Tuşu = Zaman normalden çok daha hızlı bir şekilde ilerler. [CTRL] +  Sol Tık = Oyunda istediğiniz bir bölgeye ışınlanabilirsiniz.


Mount ve Blade Warband Savaş Hileleri

Mount & Blade Warband savaş sırasında kullanılan hilelere aşağıda bulunan kısımdan ulaşabilirsiniz. Sağlık yenileme, can yenileme şifresi, oyunda zaman durdurma, kaleyi savunan askerleri öldürme hilesi ve savaş sırasın rakiplerin hepsini öldürme hilesi aşağıda yer alıyor. [CTRL] + Alt + F4 = Savaştığınız tüm düşmanlar ortadan kaldırılır. [CTRL] + H = Sağlığınızı tamamen yeniler. [CTRL] + Alt + F3 = Müttefik olduğunuz orduların askerleri ölür. [CTRL]+ Shift + H = Bindiğiniz atın canı dolar. [CTRL] + Alt + Shift + F3 = Dost birliklerin atları ölür. [CTRL] + F3 = Kendinizi öldürürsünüz. [CTRL] + F11 = Oyunda zaman durdurur. [CTRL] + Shift + F4 = Rakibinizin atı ölür. [CTRL] + Alt + Shift + F4 = Tüm rakip atlarını öldürür. [CTRL] + F4 = Düşmanları ortadan kaldırır. [CTRL] + Shift + F3 = Kendi atınız ölür. [CTRL] + F6 = Kaleyi savunan askerler ölür. [CTRL] + F9 = Zaman normalden daha yavaş akar.


Mount ve Blade Warband Karakter Ekranı Hileleri

Mount & Blade Warband karakter ekranı hileleri ve şifreleri aşağıda yer alan kısımda bulunuyor. 1000 dinar ekleme ve yetenek arttırma şifrelerine buradan ulaşabilirsiniz. İşte Mount & Blade Warband dinar, yetenek ve deneyim hileleri. [CTRL] + X = Fazladan 1000 dinar ekler. [CTRL] + W = Silah kullanım yeteneğini arttırır. [CTRL] + L = Karakterin deneyim seviyesini arttırır.