Özgür Balakar (Uzun Makarna) Hakkında Ayrıntılı Bilgiler!

Özgür Balakar (Uzun Makarna) Hakkında Ayrıntılı Bilgiler!
Özgür Balakar (Uzun Makarna) Hakkında Ayrıntılı Bilgiler!

Özgür Balakar (Uzun Makarna) Kimdir?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan TikTok da 4.5 milyondan fazla takipçiye sahip Özgür Balakar yani Uzun Makarna, her geçen daha popüler birisi haline gelir. Özellikle çektiği videolar ile gündeme gelen Özgür Balakar, özgün ve eğlenceli kombinleriyle de dikkat çekiyor. Peki ya Özgür Balakar (uzunmakarna) kimdir? Bu yazımızda sizlere Özgür Balakar kaç yaşında? ve Özgür Balakar kimdir? Sorularını cevaplıyoruz. Özgür Balakar'ın tiktok hesabına buradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Özgür Balakar'ın YouTube hesabına da buradan ulaşabilirsiniz.


Özgür Balakar (uzunmakarna) Kim?

Milyonlarca takipçisi olan Özgür Balakar, 10 Haziran 1998 yılında Kocaeli de dünyaya gelmiştir. Özgür Balakar yani uzunmakarna 22 yaşındadır. Sahip olduğu yaratıcı özellikleriyle ön plana çıkan Özgür Balakar tiktok da oldukça ünlüdür. Aynı zamanda Özgür Balakar, yılın en iyi kadın içerik üreticisi ünvanını da kazanmıştır.   1.64 boyunda olan Özgür Balakar yani uzunmakarna, 230 milyondan fazla beğeni toplayarak, Tiktok’un en popüler kadınlarından bir tanesidir. Ağır çekim ve dans videolarıyla da oldukça beğenilen uzun makarna, hemen hemen her geçen gün daha da popüler hale gelmiştir.


Özgür Balakar Uzunmakarna Kaç Yaşında?

Sahip olduğu dans figürleriyle fazlasıyla beğeni toplayan Özgür Balakar, 22 yaşındadır. 10 Haziran  1998 doğumlu olan Uzun Makarna nick nameli Özgür Balakar, YouTube kanalına da sahiptir. 2015 yılında açtığı kanalını her geçen gün yükseklere taşımaktadır.


Özgür Balakar Uzun Makarna Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  • Özgür Balakar Kaç Yaşında? = 10 Haziran 1998 doğumludur.
  • Özgür Balakar Boyu Kaç? = 1.64
  • Özgür Balakar Burcu Nedir? = İkizler
  • Özgür Balakar Kaç Kilo? = 43
  • Uzun Makarna Nereli? = Ordu
  • Uzun Makarna Eğitim Durumu Nedir? = ***


Özgür Balakar Uzun Makarna, Demet Akalın Olayı

Demet Akalın’ın Hira adında küçük bir kızı vardır. Hira aynı zamanda büyük bir Özgür Balakar hayranıdır. Bir gün Özgür Balakar, Tiktok da bir canlı yayın açar. Yayına Demet Akalın’ın kızı Hira da girer. Küçük kız hayranı olduğu Özgür Balakar adlı fenomene bağış atmaya başlar. Attığı bağışlar sürekli olarak artar ve 7.000 tl’ye ulaşır. Demet Akalın bu durumu öğrenir ve çılgına döner. Özgür Balakar yani uzunmakarna adlı fenomen ise ne yapacağını şaşırır.


Özgür Balakar Açıklamaları

"Ben bugün canlı yayında yüzüme maske yapıyorum, makyaj yapıyorum... Canlı yayında büyük hediyeler gönderildi. Ben de teşekkür ettim. Hediyeleri gönderen H.K. isimli bir kullanıcı adıydı." "Profilinde sadece 'Hira' yazıyor. Bana dediler ki 'O Demet Akalın'ın kızı.' Ben de daha önce Demet ablaya gitmiştim. Hira'yı da görmüştüm. Ben de canlı yayında 'Teşekkürler Hira'cığım. Sen isen bir tane gül gönder' dedim." "Gülün de fiyatı 30 kuruş falan... Bugün de öğrendim ki olanlardan Demet Akalın'ın haberi yokmuş. Hira, bana onları göndermiş. Bu benim harcadığım bir şey değil. Hediyeleri kimsenin hesabından zorla çekmiyorsunuz!" "Merak etme Demet abla, başına gelen olaya üzüldüm. Bize 'Soyguncu' demen kalbimi kırdı. Ben kimseden bir şey talep etmedim. Geri atarım Demet abla, sakinleş. Derdimiz para olsun..." Editör Tavsiyesi: Elanur Pat Hakkında Bilinmeyen İnanılmaz Gerçekler!