Valorant Brimstone Karakterinin Özellikleri

Valorant Brimstone Karakterinin Özellikleri
Valorant Brimstone Karakterinin Özellikleri

Riot Games tarafından geliştirilip piyasaya sürülen yeni bir Fps türünde oyun olan Valorant tüm oyuncular tarafından merakla bekleniyordu. 2 Haziran TSİ saat 08.00' da herkesin erişimine açılan oyun gün geçtikçe daha da popüler hale gelmektedir. Bugünkü yazımızda sizlere Valorant oyunundaki karakterlerden biri olan Brimstone karakterinin özelliklerini anlatacağız. Sizler için Valorant Brimstone karakterinin özellikleri nelerdir, Brimtone karakter özellikleri gibi soruların cevabını derledik.


Valorant Brimstone Özellikleri

Valorant 7 Nisanda kapalı betaya girmiştir. 7 Nisandan itibaren oyuncular bu oyuna sahip olabilmek için adeta Twitch' e koşmuşlardır. Valorant oynayan yayıncıları izleyince rastgele kişilere Riot Games tarafından Valorant key dağıtılmıştır. Bazı şanslı oyuncular bunu kısa sürede elde edebilmiş, bazıları uzun sürede, bazı oyuncular ise hiç elde edememiştir. 2 Hazirandan itibaren tüm oyuncuların erişimine açılan Valorant çeşitli karakterlere sahiptir. Bugünkü yazımızda sizlere bu karakterlerden biri olan Brimstone karakterinin özelliklerini anlatacağız.


Valorant Brimstone Özellikleri Nelerdir?

Brimstone, C, Q, E ve X olmak üzere dört farklı özelliğe sahiptir. Bu özellikler oyunun içine etki eden çok önemli özelliklerdir. Bunlar sayesinde adam vurmak veya bir yere girmek çok daha basit hale gelmektedir. Bu da sizin raundu kazanma ihtimalinizi yükseltir. Peki Brimstone karakterinin özellikleri nelerdir? İşte sizler için hazırladığımız Brimstone özellikleri;

 

Valorant brimstone özellikleri


Brimstone C Özelliği (Kuvvet İşareti)

Brimstone karakteri bu özelliği kullandığında yere bir işaret atar. Bu işaretin etrafında bir alan oluşturur. Bu alan içerisine giren siz ve takım arkadaşlarınızın atış hızını belirli bir süre için arttırır.

 

brimstone c özelliği


Brimstone Q Özelliği (Yakıcı)

Brimstone karakteri bu özelliğini kullandığında silahını bir bombayla doldurur. Bu bombayı fırlattığı alanda rakibine hasar veren yakıcı bir ateş çemberi oluşturur. Bu alandaki rakip takım oyuncularını hızlı bir şekilde öldürür.

 

brimstone q özelliği


Brimstone E Özelliği (Dumanlı Hava Sahası)

Brimstone karakteri bu özelliği kullandığında kolundaki ekrandan belirli bölgeleri seçer. En fazla üç alan seçebileceğiniz bu özellikte seçtiğiniz alanlara sis bombası gönderir. Bu özellik sayesinde o alanlardan bakan oyuncular sizi göremez ve onların sizi vurma şansı düşer.

e özelliği


Brimstone X Özelliği (Uydu Saldırısı)

Brimstone karakteri bu özelliği kullandığında sol kolundan çıkan ekranla hangi bölgeye bu özelliğini kullanıcağını seçer. Seçtiği bölgedeki belirli bir alandaki bulunan bütün rakip takım oyuncularını öldürür. Bu özellikle birlikte Brimstone çok tehlikeli bir kahraman olduğunu göstermiştir.

x özelliği