Valorant Jett Karakterinin Özellikleri

Valorant Jett Karakterinin Özellikleri
Valorant Jett Karakterinin Özellikleri

Rekabetçi oyun dünyasında önemli bir yere sahip olan Valorant her geçen gün daha fazla insanı bünyesine katıyor. Bu yazımızda sizler için Valorant Jett karakterinin özellikleri neler? ve Jett nasıl oynanır? gibi soruları yanıtladık. İşte Valorant Jett özellikleri.


Valorant Jett Özellikleri

Oyunun ilk çıktığı günden beri kullanıma açık olan Jett her karakterde olduğu gibi 4 farklı yeteneğe sahiptir. C, E, Q ve X yetenekleriyle fazlasıyla eğlenceli olan Jett'i neredeyse tüm maçlarda görebilirsiniz. İşte en önemli Valorant karakterleri arasında yer alan Jett karakterinin özellikleri.


Jett Q Özelliği - HAFİFLE

Q yeteneğini kullandığınız sırada Jett, havaya doğru sıçrayarak yüksek cisimlerin üzerine çıkmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda ulti yeteneğinizle beraber kombo yapabilirsiniz.


Jett E Özelliği - RÜZGAR GİBİ

Dilediğiniz yöne doğru bir anda atılmanızı sağlayan E yeteneği, sizi etkisiz hala getirebilecek tüm engellerden rahatça kurtulmanıza yardımcı olur. Ek olarak bu yeteneği kullanarak rakipleriniz yanına çabucak gidebilir ve ortadan kaldırabilirsiniz.


Jett C Özelliği - DUMAN BULUTU

Rakiplerinizin sizi görmesini istemiyorsanız ya da sinsice aralarını girmek için kullanabileceğiniz C yeteneğine dilerseniz basılı tutarak falso verebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz yere kolayca kapatabilirsiniz.


Jett X Özelliği - KESKİN FIRTINA

Jett'in ulti yeteneği ise karakterin 5 adet keskin bıçakları sahip olmasını sağlar. Bu bıçakları ister tek tek ister bir seferde rakiplerinizin üzerine atabilirsiniz. X özelliğiyle rakibinizi katlederseniz yeteneğiniz sıfırlanır ve yeniden kullanıma hazır hale gelir. Son çıkan karakterlerden olan Yoru hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.