Valorant Raze Karakterinin Özellikleri

Valorant Raze Karakterinin Özellikleri
Valorant Raze Karakterinin Özellikleri

Valorant karakterleri arasında önemli bir yere sahip olan Raze'nin yeteneklerine sizler için yakından baktık. Bu yazımızda Raze nasıl oynanır? ve Valorant Raze özellikleri neler? gibi soruları yanıtladık. İşte Raze karakterinin özellikleri. 


Valorant Raze Özellikleri

Karakterin sahip olduğu özel patlayıcı cihazlarla rakiplerinizin suyunu çıkarabilirsiniz. 4 farklı yeteneğiyle fazlasıyla güçlü olan Raze'in yetenekleri düşmanlarınız canını sıkmaya yetecektir. İşte Valorant Raze özellikleri. 

Raze Q Özelliği - PATLAYICI ÇANTA

İstediğiniz yere atabileceğiniz bu yetenek ilk temas ettiği zemine yapışarak birkaç saniye içerisinde kendi kendini imha ederek etrafa hasar verir. Dilerseniz Q tuşuna yeniden basarak patlatabilirsiniz. Patlayıcı Çanta özelliği sadece hasar vermekle kalmaz Raze'nin kutuların üzerine çıkmasını sağlar.

Raze E Özelliği - RENK TESİRLİ BOMBA

Atıldıktan saniyeler içerisinden patlayan E yeteneği bulunduğu ortama küçük parçacıklar düşürerek rakiplerinizin fazladan hasar almasını sağlar. Özelliği 2 öldürmeden sonra yeniden kullanabilirsiniz.

Raze C Özelliği - BOMBOT

Kullanımdan sonra duvardan duvara sekerek ilerleyen Bombot, rakip oyuncuyu tespit ettiğinde ona doğru kitlenerek ilerler ve kendini patlatır.

Raze X Özelliği - NEFES KESEN

Raze bu yetenekle eline bir roketatar kuşanır ve fırlattığı roketle yüksek alan hasarı verir.