Valorant Reyna Özellikleri (2022)

Valorant Reyna Özellikleri (2022)
Valorant Reyna Özellikleri (2022)

Reyna Karakteri Özellikleri

Valorant'ın en çok sevilen karakterlerinden birisi olan Reyna karakterinin özelliklerini bu yazımızda detaylı bir şekilde derledik. İşte Reyna karakterlerinin özellikleri; Adamları öldürdüğünde can çekmesi ile meşhur olan Reyna karakteri oyunun neredeyse her maçında oynanan popüler bir karakterdir. Q özelliğiyle can çeken, E özelliğiyle görünmez olan C özelliğiyle düşmanlarını kör eden Reyna karakteri ultisini açtığında hızlı ateş edebilme ve adam öldürdükten sonra E tuşuna basıldığında hem can doldurup hem de tamamen görünmez olabilmektedir. Ayrıca bu içerikte Reyna nasıl kullanılır?, Reyna skilleri nelerdir?, Reyna nasıl oynanır? Reyna nasıl açılır? gibi soruların cevaplarına erişebilirsiniz.


Q - Sömür

Reyna'nın öldürdüğü düşmanlar, arkalarında 3 saniyeliğine Ruh Küreleri bırakır. Hemen yakınlardaki bir ruh küresini tüketerek, kısa süreliğine hızla can yenileyebilirsin. Bu yetenekle 100'ü geçen can yenilemeleri zamanla azalır. İmparatoriçe etkinse yetenek otomatik şekilde, küreyi harcamadan kullanılır.


E - Azlet

Yakınlardaki bir ruh küresini hemen tüketerek kısa süreliğine yarı görünmez olabilirsin. İmparatoriçe etkinse, aynı zamanda görünmez olursun.


C - Kem Göz

Yok edilebilir, ruhtan bir küre. Gözü yakın mesafede ileri doğru kullanmak için sol tıka basman gerekmektedir. Göz, ona bakan tüm düşmanların uzağı görmesini engeller. Unutma bu küre ateş edildiğinde kırılabilir.


X - İmparatoriçe

Hemen bir coşku haline geçersin. Atış, kuşanma ve doldurma hızı ciddi şekilde artar. Düşman öldürmek, süreyi yeniler.


Reyna Yaşam Öyküsü

Meksika'nın kalbinden kopup gelmiş Reyna teke tek çatışmalarda düşmanını ezer ve aldığı her skorla daha da coşar. Yapabilecekleri tamamen saf beceri gerektirir ve onu ciddi şekilde performansa dayalı kılar. Renya karakterini ve özelliklerini incelediğimiz içeriğin sonuna geldik. Dilerseniz Jett karakterinin detaylı incelemesine buradan ulaşabilirsiniz. infoburda.com / Oyun