Valorant Skye Karakterinin Özellikleri

Valorant Skye Karakterinin Özellikleri
Valorant Skye Karakterinin Özellikleri

Valorant Skye Özellikleri

Valorant'ta Skye karakterini oynayan insan çok fazla görülmemektedir. Nadir oynanılan Skye karakteri oyunun kaderini değiştirebilecek güçte bir karakterdir. Bu yazımızda Skye karakteri nasıl kullanılır?, Skye karakterinin özellikleri nelerdir?, Skye karakteri oynayış rehberi var mı? gibi soruların cevaplarını araştırdık. İşte Syke karakterinin özellikleri;

Q - Av Peşinde

Av peşinde özelliği tazmanya kaplanı yollayarak görüş sağlamaktadır. Karşısındaki düşmana sol tık ile atılarak hasar veren kaplanın görüşü çok uzun değildir.

E - Kılavuz Işık

Havaya yollayarak kontrol edebileceğiniz şahin havada patlayarak kör etkisi yaratmaktadır. Peş peşe şahin özelliğinizi kullanarak düşmanlarınızı alt edebilirsiniz.

C - Doğanın Şifası

Oyunun neredeyse en çok işe yarayan özelliklerden birisine sahip olan Skye doğanın şifası adı verilen özelliği sayesinde çemberin içerisine aldığı takım arkadaşlarının hepsine aynı anda can verebilmektedir. Birden fazla kez kullanabileceğiniz bu özellikte kendinize can verebilme özelliği yoktur.

X - İz Sürenler

Yaşayan tüm düşmanlara iz süren yollayarak rakiplerinizin yerini kolayca belli edebilir, düşmanınıza ulaştığında patlayan iz sürenler sayesinde düşmanınızın görüşünü kısıtlayabilirsiniz.

Valorant Skye Hayat Hikayesi

Aramıza Avustralya'dan katılan Skye, beraberinde getirdiği vahşi hayvan ordusuyla birlikte çatışmayı iyiden iyiye kızıştırıyor. Düşmana ayak bağı olan hayvanları ve takım arkadaşlarını iyileştirme yetisiyle, takımının gücünü pekiştiriyor ve takımdaki herkesi kolluyor.

valorant skye yaşam öyküsü