Yasuo Ct | Yasuo'nun Güçsüz Olduğu Karakterler

Yasuo Ct | Yasuo'nun Güçsüz Olduğu Karakterler
Yasuo Ct | Yasuo'nun Güçsüz Olduğu Karakterler

Oyunun en öldürücü kahramanlarından birisi olan Yasuo'nun güçsüz olduğu karakterleri bu yazımızda derledik. İşte Yasuo ct kahramanları.


Yasuo Karakteri

yasuo karakteri Karakter seçimi ekranında eğer yasaklanmadıysa en çok göreceğimiz kahramanlardan birisi Yasuo'dur. Yasuo karakteri basitliği ve gücü sayesinde her zaman çok tercih edilen bir kahraman olmuştur. Eğer karşınıza bu kahraman geldiyse endişelenmenize gerek yok. Bu içeriğimizde sizin için Yasuo CT kahramanlarını derledik. İşte Yasuo CT karakterleri.

Yasuo Counter (CT)

yasuonun güçsüz olduğu karakterler Her ne kadar Yasuo çok güçlü bir kahraman olsa da onunda güçsüz olduğu bazı karakterler bulunmaktadır. Bu karakterlerle oynadığınız zaman Yasuo'ya karşı bir adım önde alacaksınız. Peki güçlü bir karakter olan Yasuo'nun CT karakterleri hangileri?

Yasuo'dan Güçsüz Olan Karakterler

yasuo ct Bu kısımda sizin için Yasuo'nun daha güçlü olduğu karakterleri derledik. Eğer buradaki karakterden birisini seçerseniz Yasuo'dan bir adım geride kalmışsınız demektir. İşte Yasuo'nun daha güçlü olduğu karakterler.

Yasuo Kahramanının Hikayesi

yasuo hikayesi Yasuo çocukluk zamanında onun hakkında ne söylenirse ona inanırdı. Onun varlığı en iyi ihtimalle kötü bir karar, en kötü ihtimalle ise çok büyük bir hataydı. Çoğu şey gibi bununda bir doğruluk payı vardı. Yasuo'nun babası olan adam annesinin hayatına bir fırtına gibi girmişti. Bu sırada Yasuo'nun annesinin tek başına büyütmeye çalıştığı bir çocuğu vardı. Daha sonra ise bu adam bir anda yok olup gitti. Yasuo'nun üvey abisi olan Yone'de saygı, temkin, düşüncelilik gibi kardeşinde olmayan özellikler vardı. Fakat buna rağmen her zaman kardeşiyle çok yakın olmuştur. Yasuo bir okul çağına geldiği zaman bir meşhur kılıç okulunda çıraklığa başladı. Yasuo kılıç konusunda büyük başarılar elde etti ve efsanevi rüzgar tekniğinin son ustası olan Üstat Souma'nın dikkatini çekti. Daha sonra ise Yasuo bazı olaylardan sonra Üstat Souma'nın çırağı ve özel fedaisi oldu. Noxus işgali köye ulaştığında eli ayağı tutan herkes savunmaya katılmaya gitti. Fakat Yasuo'ya köydeki yaşlıları koruma görevi verildi. İşgal sonunda bir savaşa dönüştü ve Yasuo olayları değiştirebileceğini düşünerek görev yerini terk etti. Ama vardığı yerde yüzlerce Noxus'lu ve Iona'lı asker için kazılmış mezarlık buldu. Olaylar üzerine çok sarsılan Yasuo ertesi gün okula gittiğinde köydeki öğrenciler onun etrafını sardı ve kılıçlarını çektiler. Üstat Souma ölmüştü ve bunu Yasuo'nun yaptığını düşünüyorlardı. Yasuo asıl katilin cezasız kalamayacağını düşünerek öğrencilerle savaştı ve köyden kaçtı. Buradan sonrada Yasuo'nun hikayesi başladı.
Yasuo CT'yi ve hikayesini yazdığımız bu içeriğin sonuna geldik. Aşağıdaki kısımdan sizin için önerdiğimiz diğer içeriğe ulaşabilirsiniz.