Gizem Bağdaçiçek Kimdir? Gizem Bağdaçiçek Kaş Yaşında ve Sosyal Medya Hesapları

Gizem Bağdaçiçek Kimdir? Gizem Bağdaçiçek Kaş Yaşında ve Sosyal Medya Hesapları
Gizem Bağdaçiçek Kimdir? Gizem Bağdaçiçek Kaş Yaşında ve Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla tanınan isim olan Gizem Bağdaçiçek, egzotik hareketleri olan videolarıyla kendisine hayran bırakan fenomenlerden birisidir. Bu içeriğmizde Gizem Bağdaçiçek kimdir, nereli, kaç yaşında gibi soruların cevabını vereceğiz. İşte Gizem Bağdaçiçek hakkında bilinmesi gereken tüm bilgiler ve biyografisi.

Gizem Bağdaçiçek Kimdir?

1992 doğumlu olan Gizem Bağdaçiçek, yaptığı paylaşımlarla sosyal medyada gittikçe popüler hale gelen içerik üreticilerinden birisidir. Özellikle İnstagram'da yaptığı paylaşımlarla tüm dikkatleri üzerine çeken fenomen isim, Twitter'da da bir hayli aktiftir. Birçok insan tarafından takip edilen Gizem Bağdaçiçek, çektiği fotoğraf ve videolarla öne çıkmayı başarıyor.

Gizem Bağdaçiçek İnstangram ve Twitter Hesapları

Gün geçtikçe daha fazla kişinin takip ettiği Gizem Bağdaçiçek hakkında en çok sorulan sorulardan birisi de sosyal medya hesaplarıdır. Yazımızın bu bölümünde Gizem Bağdaçiçek İnstagram ve Twitter hesaplarını da vereceğiz. İşte ünlü ismin Instagram ve Twitter adresleri.

Instagram: Gizem Bağdaçiçek

Twitter: Gizem Bağdaçiçek

Gizem Bağdaçiçek Kaş Yaşında?

Verdiği cesur pozlarla gün geçtikçe daha fazla bilinirliğe ulaşan Gizem Bağdaçiçek hakkında en fazla sorulan sorulardan birisi de kaç yaşında olduğudur. İçeriğimizin bu kısmında Gizem Bağdaçiçek hakkında bilinen tüm bilgilere yer verdik.

Yaş: 29

Boy: 1.70

Kilosu: 51

Yaşadığı Yer: İstanbul

Memleketi: Erzurum - Bulgaristan

Gizem Bağdaçiçek Twitter Olayı Nedir?

Twitter'da açılan ve ismi "Gizem Bağdaçiçek Mağdurları" olan bir hesap, fenomen kişiyle ilgili çok ciddi iddialarda buluyor. Bu iddialar arasında fenomen ismin OnlyFans adlı yetişkin içerik sitesinde uygunsuz pozlar için kullanıcılardan 80 dolar ödeme almasıdır.

İddialara göre Gizem Bağdaçiçek 80 dolar ödeme alarak bahsi geçen kullanıcıyı dolandırmıştır. Bu hesabın altına yapılan yorumlarda da bu tarz dolandırılma olayı yaşayan birçok insan olduğu görülüyor. Ünlü ismin bu sayede toplam 22 bin dolar kazandığı iddia ediliyor.

Bu içeriğimizde Gizem Bağdaçiçek kimdir, nereli, kaç yaşında ve OnlyFans olayı hakkındaki tüm bilgileri bir araya getirdik. İçeriğimizde yer verdiğimiz tüm bilgilerin tamamı kamuya açık kaynaklardan elde edilmiş ve doğrudan aktarılmıştır.

Dilerseniz bir diğer fenomen isim olan Amanda Cercy ile ilgili içeriğimize buradan ulaşabilirsiniz.