Black Head Off Kullananlar Yorumları (2022)

Black Head Off Kullananlar Yorumları (2022)
Black Head Off Kullananlar Yorumları (2022)

Instagram'da bu günlerde oldukça popüler bir jel olan Black Head Off kullanıcı yorumlarını sizlerle paylaşmak istedik. Black Head Off ne kadar? Black Head Off ekşi nereden alınır? gibi sorularınızın cevapları olacağız bu içeriğimizde.


Black Head Off Ne İşe Yarar?

AHA (Alfa Hidroksi ) ve BHA (Beta Hidroksi) içeriği sayesinde daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır. Ölü derileri anında gideren bu jel bir çok ünlü isimler ve fenomenler tarafından kullanılıyor. Ayrıca ucuz olması insanların dikkatini çekmektedir. Ürün zararsız kimyasallardan oluştuğu için herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Ölü derileri gidererek lekeleri, akneleri, siyah noktaları ve sivilceleri giderir. Gözenekleri derinlemesine temizleyerek sıkılaşma sağlar. Cilt renk tonunu dengeler ve düzenli kullanımda cildinizi pürüzsüz hale getir. Eğer cildinizde yağ probleminiz varsa kesinlikle kullanmanızı öneririm.


Black Head Off Yorumları

Black head off alıp kullanan ve gerçekten etkisini gören insanların yorumlarını sizler için derledik.


Serkan Bolat HARİKA BİR ÜRÜN ÜÇ GÜNDÜR KULLANIYORUM ÇOK GÜZEL SONUÇLAR ALDIM TAMAMEN SİYAH NOKTALARINDAN KURTULDUM VE GÖZENEKLERİM ÇOK GÜZEL SIKILAŞTI DÜZENLİ KULLANMAYA DEVAM EDECEĞİM ÇOK TEŞEKKÜRLER ROSAWOMANS


Sibel Topçu Ürün ilk kullanımda %100 lük bir iyileşme sağlamıyor fakat büyük ölçüde sivilceyi yok ediyor. Memnun kaldım tavsiye ediyorum


Gaye Turgut Cidden ilk kullanımda etkisini gördüm ve hızlı kargodan ötürü teşekkürler herkese tavsiye ederim siyah nokta leke ve gözenek sorunum vardı hepsi geçti çok teşekkürler parasını hak ediyor bu ürün gerçekten :)


Aslı Tangeli ürün gerçekten çok muhteşem.cildi tertemiz yapıyor. tüm ölü deriden arındırıyor.ellerinize sağlık