Gta 5 Hakkında Bilinmeyen 20 Bilgi!

Gta 5 Hakkında Bilinmeyen 20 Bilgi!
Gta 5 Hakkında Bilinmeyen 20 Bilgi!

Gta 5 Hakkında Bilinmeyen 20 Bilgi

Çıktığı günden itibaren Grand Theft Auto V oyunu çok fazla bir kitleye ulaştı. Ancak birkaç oyuncu oyunun sadece tadını çıkarmak yerine göze batmayan ince bilgileri araştırır. Grand Theft Auto V piyasaya sürülmesinden bu zamana uzun zaman geçti. Grand Theft Auto V içinde hala bulunamayan gizemli bilgiler olduğu biliniyor. Gta 5 nedir? Gta 5 hakkında bilgiler nelerdir? Gta 5 hakkında bilinmeyenler nelerdir? İşte sizler için hazırladığımız Grand Theft Auto V hakkında bilinmeyen 20 bilgi… gta 5 hakkında bilinmeyenler
1- Grand Theft Auto V karakterlerinden biri olan Trevor Philips  ile oynarken bazı müzik türlerini dinletmeye zorlarsanız sinirlenip radyo kanalını değiştirecektir.
2- Oyun esnasında yapılan uzun süreli hareket ve egzersizler terlemeye yol açıcaktır. Terleme karakterin kıyafetinden dışarı çıkacaktır.
3- Sahip olduğunuz aracı yüksek miktarda performans ve görünüm olarak geliştirirseniz oyunda olan Grand Theft Auto V  NPC karakterleri  sizi durdurup iltifat edicek ve fotoğraf çekicektir.
4- Grand Theft Auto V  oyununun bir diğer karakter olan Micheal De Santa’nın karısı Amanda oyunun sahte arkadaşlık sitesinde bulunabilir.
5- Tünel içine girdiğiniz zaman Gps sinyaliniz kaybolur. Grand Theft Auto V  oyunu gerçek hayatta olduğu gibi oyuna yansıtmayı başarmış.
6- Yağmur başladığı zaman oyuncusuz karakterler koşmaya başlar.
7- Grand Theft Auto V  oyununun  içinde eski model arabaların frenleri gıcırtılıdır.
8- Arabalar uzun süreli kullanıldığı zaman kirlenmeye başlar Grand Theft Auto V  NPC karakterleri kirli araba hakkında yorum yapacaktır.
9- Karakterlerin kuaför de saçları veya sakalı kesildiği andan itibaren zamanla büyür. Grand Theft Auto V  oyunu kendi zaman dilimiyle bu eylemi gerçekleştirir.
10- Pencere ve araba gibi camlı araçların kırılan parçaları üstünde yürüldüğü zaman çatlama sesleri gelecektir. Bu detay oyun oynarken çok önemli olmasa bile Grand Theft Auto V  oyununun detaylara önem verdiğini görebiliriz.
11- Grand Theft Auto V Karakteri ıslandığı zaman ayakkabıları kuruyana kadar ayaklarından gıcırtı sesleri gelecektir ve homurdanacaktır.
12- Grand Theft Auto V  oyununda bir araç ile geceleri kaza yaptığınız zaman veya bir eve çarptığınız zaman sakinler uyanır ve ışıklar yavaşça yayılır.
13- Trevor Philips karakterinin sol kolunda Grand Theft Auto V  oyunun diğer karakteri Micheal De Santa için Rip yazılı dövmesi vardır.
14- Polisler tarafından kovalandığınız zaman evlerin yanında olan  çalılıklar içine saklanarak kurtulmaya çalışabilirsiniz.

Gta 5 Hakkında Bilinmeyen Gizemler!

  1. Grand Theft Auto V  karakterlerinden biri olan Franklin yeni evine taşındığı ilk zamanlar içerisi kutular ile doludur. Zamanla bu kutular yerine ev eşyaları gelmektedir.
  2. Bir polis arabası çaldığınız zaman ve memuru yere atarsanız Grand Theft Auto V  polisleri sivil bir araç ile peşinizde olmaya devam edeceklerdir.
  3. Grand Theft Auto V  görevlerini üst üste başarısız olursanız atlanabilir hale gelecektir.
  4. Araç kullanırken telefon ile konuşuyorsanız araba farlarını ayarlayamazsınız .
  5. Yolu arabanız ile kapatırsanız arkanızda biriken diğer arabaların sürücüleri sizi uyaracaktır.
  6. Micheal De Santa yaşadığı ilginç olayları psikiyatristini ziyaret ettiği zaman meydana gelen rastgele olayları itiraf edip tartışacaktır.

Önerilen İçerik: Elanur Pat Hakkında Bilinmeyen İnanılmaz Gerçekler! İnfoBurda.com