PUBG Lite Hesap Açma Nasıl Yapılır? (2022)

PUBG Lite Hesap Açma Nasıl Yapılır? (2022)
PUBG Lite Hesap Açma Nasıl Yapılır? (2022)

PUBG oyununun grafikleri çok yüksek olduğundan ve her bilgisayarda oynanmadığı için çıkarılan PUBG Lite hesap açma yöntemlerini sizler için derledik. Oyunlar arasında çıktıktan sonra çoğu oyuncunun dikkatini çekmeyi başaran ve milyonlarca oyuncuya kısa süre içinde sahip olan PUBG Lite hesap oluşturma hakkında sizleri bilgilendireceğiz.


Pubg Lite Nasıl İndirilir?

Pubg oynarken bilgisayarı donanlar, kasanlar düşük fps alanlar PUBG Lite oyununu nasıl indirebilir? İşte şöyle hemen Pubg Lite sitesine girip sağ üst tarafta bulunan "İNDİR" butonuna tıklıyorsunuz. İndirdikten sonra hep aynı şeyler işte next next next.


PUBG Lite Hesap Oluşturma

  • Pubg lite hesap açmak Pubg lite sitesinde yer alan "Hesap" bölümüne tıkladıktan sonra sağ tarafta bulunan "Kayıt Ol" seçeneğine tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan alana mail adresinizi giriniz.
  • Kullanacağınız mevcut şifrenizi ekleyin.
  • Doğum tarihinizi doğru olarak yazın.
  • Kullanıcı adını belirleyin.
  • Son olarak da doğrulama kutucuğuna tıklayıp "Devam Et" yazısına basabilirsiniz.

Pubg hesap açma adımları bu şekildeydi kısa süre içerisinde E-mail üzerinden hesap oluşturmak için bir mail adresine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer bir mail adresine sahip değilseniz hemen buradaki içeriğimizden faydalanabilirsiniz. Mail Adresi Nasıl Açılır? içeriğimize tıklayarak bilgi alabilirsiniz.


Sosyal Medya Hesabınızla Kayıt Olun!

Oyuna sadece mail adresinizle değil sosyal medya hesaplarınızla da kayıt olabiliyorsunuz. E-mail yöntemine nazaran bu yöntem daha kısa süre içerisinde kayıt olmanıza yardımcı olmaktadır. PUBG lite sitesi üzerinden kayıt olurken bunlar arasında Facebook, VK, Twitter ve gmail bulunmaktadır. Kişiler burdan sosyal medya hesaplarıyla kayıt olabilmektedirler.


PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

Oyun tamam çok fazla donanım gerektirmiyor ancak yine de uyumlu olmayabilir bilgisayarınız aşağıdaki sistem gereksinimlerine sahip olmanız oyunda donmalar kasmalar yaşamamanızı sağlayacaktır. Şu içeriğimize tıklayarak PUBG Lite Sistem Gereksinimlerine ulaşabilirsiniz. infoburda.com / Oyun