Valorant İade Nasıl Yapılır? Tüm Detaylar 2022

Valorant İade Nasıl Yapılır? Tüm Detaylar 2022
Valorant İade Nasıl Yapılır? Tüm Detaylar 2022

Riot Games tarafından yayınlanan Valorant gün geçtikçe daha da popüler bir hale gelmiştir. Bu sayede de mağazalarında çıkarttıkları kostümlü skinler insanlar tarafından tercih edilmektedir. Ancak bazı durumlarda aldıktan sonra hoşumuza gitmeyen bu skinleri geri iade etmek isteriz. Peki ya Valorantta bıçak iade edilebilir mi? Valorant iade sınırı var mı? Valorant iade etme nasıl yapılır gibi sorularınızın cevabı olacağız bu içeriğimizde.. İşte Valorant iade talebi nasıl oluşturulur, Valorant iade politikaları nelerdir bunlardan bahsedelim.

Valorant'da bir ürün aldınız ve sonrasında iade etmek istersen bunu kolayca yapabileceksin dostum. Öncelikle yapman gereken Valorantın iade yapılması için oluşturduğu bu özel sayfaya giriş yapman gerekecek.

Valorant İade İşlemi Nasıl Yapılır?

VALORANT'ta satın aldığın bir şeyi iade etmek mi istiyorsun? Öncelikle neyi iade edip edemeyeceğine bir bakalım.

Geçerli yasalar aksini gerektirmediği sürece, sadece şu üç şartı yerine getiren içerikler iade edilebilir:

 1. İçerik kullanılmamış olmalı.
 2. İçerik en fazla 14 gün önce satın alınmış olmalı.
 3. İçerik, aşağıdaki iade edilebilir içerikler listesinde olmalı.


İADE EDİLEBİLİR

X
İADE EDİLEMEZ

 • VP (para iadesi için)
 • Silah Kaplamaları *
 • Karakter Kontratı Seviyeleri
 • Seçkin Savaş Bileti
 • Seçkin Savaş Bileti Seviyeleri
 • Silah Kaplaması Seviyeleri
 • Radyanit Puanları
 • Paketler

 

Unutma Silah kaplamanı kullanırsan veya geliştirirsen iade edemeyeceksin.

Nakit iadesi almak istiyorsan, lütfen aşağıdan bir bilet gönder. Nakit iadeleri, VP'nin harcanmamış olması koşuluyla alışverişi takip eden 14 gün içinde yapılabilir.

Satın aldığın içeriklere bakmak için aşağıdan oturum aç. İade işlemi gerçekleşmiyorsa, büyük ihtimalle iade için belirlenen süre aşılmıştır veya zaten içerik iade edilemiyordur. Herhangi bir sorunla karşılaşırsan, bize her zaman bu sayfanın altından bir bilet gönderebilirsin.

LÜTFEN DİKKAT:

Tüm satın alımlarının yanında bir iade butonu belirecek ancak iade işlemi, iade edilemez içeriklerde başarılı bir şekilde tamamlanmayacak. Satın alma geçmişinizde iade et butonu bulunmaktadır burdan kısa bir süre içerisinde iade edebilirsiniz aldığınız ürünleri hepinize gg vurduğunuz head shot olsun.