Elwind (Kaan Atıcı) Kaç Yaşında?

Elwind (Kaan Atıcı) Kaç Yaşında?
Elwind (Kaan Atıcı) Kaç Yaşında?

Elwind Kaç Yaşında?

E-Spor kariyerini sonlandırdıktan sonra Twitch platformu üzerinden canlı yayınlar açmaya başlayan Elwind, 27 yaşındadır. Genç yaşta çoğu kişinin başaramayacağı işleri başararak kendini kanıtlamıştır.

 

elwind kaç yaşında


Elwind Kimdir?

Profesyonel Lol E-spor oyuncusu Elwind 14 Ekim 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. İzmir Nevvar Salih İşgören lisesinden mezun olan Elwind Dota 2 oyununda dünya sıralamasına girerek büyük bir başarıya imza atmıştır. Dota 2 oyununda ilk 10 sıralamasına giren bir oyuncudur. Daha sonrasında League of Legends oyununa geçiş yapan Kaan Atıcı birkaç ay sonra E-Spor'a katılmıştır. En iyi E-Spor takımlarından birisi olan Team Turquality'de orta koridora transfer olmuştur. Sonrasında HWA'ya geçen oyuncu burada tekrardan orta koridorda oynadı. Kendini bir anda Dark PAssage'da bulan oyuncu üst koridora geçmeye karar verdi. Kısa süre içerisinde Elwind, Şampiyonluk Ligi'nin en iyi üst koridor oyuncularından birisi haline geldi.  Elwind, verdiği bir röportajda üst koridor hiçbir şampiyona ısınamadığını söylemiş fakat kendisi en iyi üst koridor oyuncularından birisidir. Üst koridorun korkulu rüyası olan Elwind Gnar, Camille, Fiora, Jarvan IV gibi karakterlerde üst düzey bir performans sergilemektedir.

 

Kaan Atıcı kaç yaşında


Elwind Sevgilisi Kimdir? (Büyük Aşk Son Buldu)

Twitch Türkiye'nin en çok izlenen yayıncıları arasında yer alan Elwind, her geçen gün daha popüler hale gelmeye devam ediyor. Eğlenceli ve bir o kadar da komik canlı yayınlarıyla dikkat çeken Elwind'in (eski) sevgilisi kimdir? Birbirlerine eskiden oldukça yakışan Kaan Atıcı ve Eylül Adıgüzel, birlikte yayınlar açmaktaydılar. Elwind'in eski sevgilisi olan Eylül Adıgüzel de Twitch de hatırı sayılır bir abone sayısına sahiptir.

 

elwind sevgilisi kimdir


Elwind'in Profesyonel Olarak Oynadığı Takımlar;

  • Team Turquality
  • HWA
  • Dark Passage
  • oyunfor.CREW

İnfoburda.com