Metin2 Bayrak Değiştirme Nasıl Yapılır?

Metin2 Bayrak Değiştirme Nasıl Yapılır?
Metin2 Bayrak Değiştirme Nasıl Yapılır?

Metin2 oyununa hızlı bir giriş yaptınız ve krallığınızı seçerken fazlasıyla acele ettiniz. Ve sizin için uygun olmayan bayrağı seçtiğiniz öyle değil mi? Bu içeriğimizde metin2 de bayrak değiştirme nasıl yapılır ve mavi bayraktan kırmızı bayrağa geçiş, mavi bayraktan sarı bayrağa geçiş gibi bir çok konuya değineceğiz.


Metin2 Bayrak İsimleri

Bayrak değiştirirken dikkat etmeniz en önemli konulardan biri de hangi bayrağın hangi isimde olduğudur. Hemen aşağıdan hangi bayrakta olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

  • Mavi Bayrak - Jinno Krallığı

  • Sarı Bayrak - Chunso Krallığı

  • Kırmızı Bayrak - Shinso Krallığı


Metin2 Krallık Değiştirme Nasıl Yapılır?

Oyunda bayrak değiştirme seçeneği tabii ki de mevcut. Bulunmak istemediğiniz bayraktan dilediğiniz gibi ayrılabilirsiniz. Ancak bilmeniz gereken çok önemli bir ayrıntı mevcut. Marketinizden "Krallıkların İzi" adlı nesneyi satın almanız gereklidir. Eğer pvp sunucusunda oynuyor iseniz, bunu herhangi bir NPC içerisinde bulabilirsiniz. TR sunucusunda oynuyorsanız da nesne market üzerinden satın almanız gerekiyor şuan yaklaşık 110 ep civarında bir fiyatı bulunan krallık izini aldıktan sonra kolay bir şekilde krallığınızı değiştirme şansına sahip olucaksınız. İtemi aldıktan sonra bir kere sağ tıklayın ve hangi bayrağa geçmek istediğinizi seçin daha sonrasında karakter atarsanız bayrağınız değişmiş olacaktır. 

infoburada.com