Cs Go Başlatma Seçenekleri Kodları 2022

Cs Go Başlatma Seçenekleri Kodları 2022
Cs Go Başlatma Seçenekleri Kodları 2022

Cs Go Başlatma Seçenekleri 2022

Dünya’nın en çok oynana oyunları arasında kendisine yer edinen Counter-Strike: Global Offensive, her geçen gün daha da popüler hale gelmeye devam ediyor. Bu yazımızda sizler için en iyi ve en uygun cs go başlatma seçenekleri kodlarını paylaşacağız. Cs go başlatma seçenekleri unlost? Cs go başlatma seçenekleri steam, cs go başlatma seçenekleri kodu nedir? Gibi soruların yanıtını bu içerikte sizlere sunuyoruz. İşte en güncel cs go başlatma seçenekleri.


CS GO Başlatma Seçeneği Nedir?

Cs Go’ya girmeden önce yapmanız gerekenlerden bir tanesi de başlangıç seçeneklerine kod eklemeniz gerekmektedir. Herhangi bir zorunluluğu olmasa da bu kodlar sizi daima bir adım öne geçirecektir. Sizler için cs go başlatma seçenekleri kodlarını yazımızda paylaşacağız. Peki başlatma seçenekleri kodu nelerdir? cs go başlatma seçenekleri kodları


Cs Go Başlatma Seçeneği Kodu Nasıl Eklenir?

Yapmanız gereken şeylerin en başında Steam hesabını açmanız yer alıyor. Daha sonrasında kütüphane ve koleksiyonlar seçeneğine tıklayın. Koleksiyonlarda yer alan Cs Go’ya sağ tıklayarak özellikller seçeneğine basınız. Bastıktan sonra sizler için derlediğimiz aşağıda yer alan kodları ekleyin. UYARI: Kodların arasında bir kere boşluk bırakmayı unutmayınız. cs go başlatma seçenekleri


Cs Go Başlatma Seçenekleri Kodları

  1. -console

Oyunda ki konsolu açmanıza yarar. Aynı zamanda ayarlar sekmesinden de konsolu etkinleştirebilirsiniz.

  1. -novid

Oyunu ilk açtığınızda karşınıza çıkan Valve animasyonunu ortadan kaldırır. Böylelikle oyuna daha hızlı bir şekilde girmiş olursunuz.

  1. -high

Bu başlatma seçeneği kodu ile, bilgisayarınız oyuna öncelik tanıyacak ve fps artışı yaşayacaksınız. Fps artışı durumunda oyunda daha rahat bir performans sergilemiş olursunuz.

  1. +cl_forcepreload 1

Oyunun içerisinde yer alan haritaları önceden yükler. Böylelikle oyuna daha hızlı girmenizi sağlamaktadır.

  1. -nod3d9ex1

Cs Go başlatma seçenekleri arasında yer alan bu kod, Alt Tab’a daha hızlı inmenizi sağlamaktadır.

  1. -tickrate 128

Cs go’ya girdiğinizde sizi direk olarak 64 Tickrate’e sahip olan serverlere gönderir. Bu kod sayesinde daha kalite serverlere giriş yapabilirsiniz.


Önerilen İçerik: CS GO Crosshair Kodları (Berk Rip Tepe 2020) İnfoBurda.com