En İyi Ps4 Oyunları 2022

En İyi Ps4 Oyunları 2022
En İyi Ps4 Oyunları 2022

2013 yılından beri bizlere kaliteli oyun deneyimi sunan Playstation 4, sahip olduğu özel oyunlarla oyuncuların en çok tercih ettiği konsollar arasında yer alıyor. Bu içeriğimizde sizler için en iyi ps4 oyunlarını liste haline getirdik. İşte hikayesiyle göz dolduran ps4 oyunları.


1- God of War 

Kratos ve oğlu Atreus ile maceranın tadını çıkarın. Tehlikeli yaratıkları leviathan baltasını kullanarak ortadan ikiye ayırın.


2- Days Gone

Zombi salgının vermiş olduğu zorluklara Deacon St. John ile göğüs gerin. Bulduğunuz parçalarla eşya üretin veya motorunuzu güçlendirerek yolunuza çıkan her şeyi ezip geçin.


3- Marvel’s Spider-Man

Peter Parker'ın New York şehrini korumasına yardım et. Çatıdan çatıya düşmandan düşmana atlayan örümcek adam, bakalım dünyayı düşmanlarından güvende tutabilecek mi?


4- Uncharted 4

Nathan Drake'in zorlu hazine avcılığı sırasında verdiği kararlar sevdiklerini nasıl etkileyecek? Daha önce kimsenin gitmediği ormanlarda önemli hazinelerin peşine düşün.


5- The Last of Us Part II

Salgınla beraber değişen dünyada huzurlu bir yaşama kavuşan Ellie ve Joel, beklemedikleri anda yaşadıkları saldırı sonrası intikam için yola koyulurlar.