Valorant Yoru Karakteri Özellikleri (2022)

Valorant Yoru Karakteri Özellikleri (2022)
Valorant Yoru Karakteri Özellikleri (2022)

Valorant Yoru Özellikleri

Oyuna sonradan dahil edilen Yoru karakteri geldiği ilk günden bu yana büyük ilgi görmüştür. Düşmanlarını uzun saniyeler kör eden Flash yeteneği, bir yerden bir yere ışınlanmasını sağlayan Işın yeteneği, Fake adım sesleri vererek düşmanı yanıltan adım yeteneği ve kimseye gözükmeden rakiplerinin arkasına geçebilen ultisi ile gerçekten de oyunun gidişatını değiştirebilecek etkili karakterlerdendir. Bu yazımızda sizler için Yoru karakterinin yeteneklerinin ne işe yaradığını açıkladık. İşte Yoru karakterinin özellikleri;


Q - Kör Nokta

Kararsız bir boyut parçacığını gerçeklikten koparıp almak için Q'ya basın. Parçacığı fırlatmak için ateş edin. Fırlattığınız parçacık sert bir yüzeye çarptığında kör edici bir ışık saçar.


E: Çatkapı

E özelliğiniz ile bir bölgeye ışınlanacağınız noktayı bırakırsınız. Noktanıza dilerseniz attığınız anda dilerseniz de 35 saniye içerisinde ışınlanabilirsiniz. Işınlanmak için tekrar E tuşuna basmanız gerekir.


C: Fake At

Etkinleştirildiğinde ayak seslerini taklit eden bir yanılsama kullanırsınız. Yanılsamayı etkinleştirerek ileri göndermek için sol tıka basabilirsiniz. Devre dışı halde duran yanılsamayı etkinleştirmek için kullana tıklayabilirsiniz.


X: Boyutlararası Geçiş

Boyutlararasını görebilen bir maske kuşan. Yoru'nun boyutuna geçmek için sol tıkla tıklayabilirsiniz. Yoru'nun boyutundayken dışarıdaki düşmanlar tarafından görülemez ve onlardan etkilenmezsin.


Yoru Yaşam Hikayesi

Japon Yoru, gerçeklikte açtığı geçitlerden geçerek düşman hattına sinsice sızıyor. Yanılsamalardan ve kaba kuvvetten eşit oranda faydalanarak hedeflerini göz açıp kapayıncaya kadar indiriyor.

Renya karakterinin detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.