CS GO Wallhack Kodu Nedir, Nasıl Uygulanır?

CS GO Wallhack Kodu Nedir, Nasıl Uygulanır?
CS GO Wallhack Kodu Nedir, Nasıl Uygulanır?

Tüm zamanların en iyi oyunları arasında kendisine yer edinen CS GO, her geçen gün daha da fazla ilgi görmeye devam ediyor. Bu yazımızda cs go walhack kodunu sizlerle paylaşacağız. Aşamalar halinde inceleyeceğimiz cs go wallhack koduna mutlaka göz atmalısınız. Kullanılması kolay wallhack kodu işte şöyle.


CS:GO Wallhack Kodu Nedir?

Wallhack kodu öncelikle oyunda rakibinizi duvardan görmeye yarayan bir tür koddur. Rakibinizi duvardan görmeniz durumunda onu rahatlıkla vurabilir, üstünlük sağlayabilirsiniz. İşte wallhack kodu nedir ve nasıl yapılır.
  1. Oyun konsolunu açmak.
  2. Konsola sv_cheats 1 yazmamız gerekiyor.
  3. Konsola “r_drawothermodels 2″ yazmamız gerekiyor. Kesinlikle çalışıyor. Söylediğimiz adımları yerine getirmeniz taktirde Wallhack’e sahip olacaksınız.
cs go wall hack kodu

Counter Strike: Global Offensive Nedir?

21 Ağustos 2012 yılında piyasaya sürülen cs go yani tam adıyla Counter Strike Global Offensive aslında 2012 yılında çıkmıştır. Elbette hızla gelişen teknoloji beraberinde Valve şirketinin de dikkatini çekti. Pek çok sürüm ile karşımıza çıkan Counter Strike Global Offensive çıkmasıyla birlikte Türkiye dahil tüm dünyanın severek ve büyük bir heyecanla oynadığı oyunlar arasında yer almayı başardı. Cs Go, 5 vs 5 fps oyunudur. Oyun içerisinde karşı karşıya gelen rakipler birbirlerini vurmakla yükümlüdürler. wall hack kodu

CS:GO Kaç Gb?

Valve'nin yaptığı son güncellemenin ardından Counter Strike Global Offensive elbette boyut olarak biraz büyüdü. Cs Go son güncellemesi ile toplamda 15 GB'lık bir depolama alanı yeri kaplamaktadır.
İnfoBurda.com