Valorant Astra Karakterinin Özellikleri

Valorant Astra Karakterinin Özellikleri
Valorant Astra Karakterinin Özellikleri

Astra Özellikleri

Valorant'ın en son çıkarmış olduğu Astra karakteri Brimstone, Breach ve Kill Joy karakterlerinin özelliklerinin toplanmış halidir. Özellikleri doğru zamanda kullanıldığında çok işe yarayan Astra karakteri nasıl kullanılır?, Astra karakteri öğretici rehber, Astra özellikleri nelerdir? gibi soruların cevapları bu yazımızda. İşte Astra karakterini özellikleri;

Q - Nova Darbesi

Astral yolcu yükü bırakılan bölge yakınlarında patlama gerçekleşir. Bu bölgenin içerisinde olan oyuncular hem sersemler hem de silah atış hızı düşer.

E - Yıldız Bulutu

Her karakterde görmeye alışık olduğumuz sis özelliği Astra karakterinde de mevcuttur. Açılan sis 15 saniye boyunca aktif olur. Astra her raunt 2 tane sis atabilmektedir.

C - Çekim Alanı

Astra bu özelliği sayesinde bölgenin yakınlarında olan düşmanları girdap gibi içerisine çeker. Eğer oyuncu bölgeden patlayana kadar çıkamazsa büyük hasar yer ve savunmasız kalır. Uzun süre savunmasız kalan düşmanın ölme riski artar. Astra karakterinin en önemli özelliklerinden birisidir. Doğru zamanda kullanılırsa oyununun kaderini değiştirebilir.

X - Kozmik Ayrım

Haritayı istediği gibi boydan boya bölmesini sağlayan Astra karakteri bir duvar oluşturabilir. Bu duvarın içerisinden takım arkadaşları ve düşmanlar geçebilir fakat duvar mermi geçirmez ve sesleri engeller.

Valorant Astra Yaşam Öyküsü

Ganalı ajan Astra, kozmosun enerjisini kullanarak savaş meydanını lehine değiştirebiliyor. Astral yolculuğu üzerinde tam kontrole sahip olması ve engin stratejik öngörüsüyle, düşmanın bir sonraki hamlesinden her zaman birkaç ışık yılı önde.

Valorant Astra Yaşam Öyküsü