WolfTeam Classic Sistem Gereksinimleri (2022)

WolfTeam Classic Sistem Gereksinimleri (2022)
WolfTeam Classic Sistem Gereksinimleri (2022)

Yılların oyunu WolfTeam, yakında WolfTeam Classic adında geri geliyor. Kaplamaların bulunmayacağı WolfTeam Classic'in sistem gereksinimleri yayınlandı. İşte WolfTeam Classic kaç GB? WolfTeam Classic sistem gereksinimleri nedir ve WolfTeam Classic ne zaman çıkacak gibi soruları sizler için yanıtladık.


WolfTeam Classic Ne Zaman Oynanabilecek?

Steam de yerini alan ve Türk oyuncuların sabırsızlıkla beklediği WolfTeam Classic'in 17 Şubat günü çıkması bekleniyor. Düşük sistem gereksinimleri sayesinde neredeyse tüm bilgisayarlar rahatlıkla bu oyunu açabilecek.


WolfTeam Classic Sistem Gereksinimleri

WolfTeam Classic tıpkı 2007 yılında nasıl ise şimdide öyle olacağından dolayı herkes kolayca bu oyuna erişebilecek. Grafikler eski gözükse bile bakalım oyuncular eski tadı alabilecekler mi? Açıklanan düşük sistem gereksinimlerinden sonra çoğu oyuncu bir hayli şaşırmış durumda. İşte Wolfteam Classic sistem gereksinimleri.

WolfTeam Classic Minimum Sistem Gereksinimi

  • İşletim Sistemi: Window 7 or higher
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E8400 3.0GHz higher, Pentium 4 1.4Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTS 250 (1024MB) higher

WolfTeam Classic Nasıl İndirilir?

WolfTeam Classic Fps oyununu Steam'e girerek 17 Şubat günü kolayca bilgisayarınıza yükleyebilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Önerilen İçerik: CS GO Sistem Gereksinimleri En Güncel (2021)