Internet Cafe Simulator Kaç GB Depolama Alanı İstiyor? (2022)

Internet Cafe Simulator Kaç GB Depolama Alanı İstiyor? (2022)
Internet Cafe Simulator Kaç GB Depolama Alanı İstiyor? (2022)

Popüler macera oyunu olan Internet Cafe Simulator oyunu hakkındaki tüm bilgileri bu içeriğimizde derledik. Internet Cafe Simulator sistem gereksinimleri nedir ve Internet Cafe Simulator kaç GB sorularının cevabını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Internet Cafe Simulator Nedir?

Cocopo tarafından geliştirilen Internet Cafe Simulator steam'de Cheesecake tarafından yayınlanmıştır. 25 Ekim 2019 tarihinde piyasaya çıkmış olan Internet Cafe Simulator, oyuncu kitlesinin ilgisini yüksek ölçüde çekmiş başarılı bir simülasyon oyunudur. Oyunda kapsamlı bir işyeri kurabilir ve yönetebilirsiniz. Kendinize güzel bir internet kafe kurabilmek için müşterilerinizi tatmin etmeniz, daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İnternet kafenizi daha hızlı geliştirmek için yasadışı iş de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olmalısınız, bedeli çok ağır olabilir. Daha çok gerçek hayata benzeyen Internet Cafe Simulator çoğu oyuncu tarafından sevilen bir oyun olmayı başarmıştır. Bu içeriğimizde sizin için Internet Cafe Simulator oyununun sistem gereksinimlerini ve kaç GB depolama alanı istediğini derledik. İşte Internet Cafe Simulator hakkında bilinmesi gereken tüm bilgiler.


Internet Cafe Simulator Kaç GB?

Internet Cafe Simulator hakkındaki bazı bilgileri yukarıda belirttik. Peki Internet Cafe Simulator  oyunu kaç GB depolama alanı istiyor? Eğer Internet Cafe Simulator oyununu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız 5 GB'lık bir boş alanınız olması gerekmektedir.


Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

Bu kısımda sizin için Internet Cafe Simulator oyununun minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini derledik. İşte Internet Cafe Simulator sistem gereksinimleri.


Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri (Minimum)

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel / AMD 2.0 GHz Dual Core İşlemci
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 or better
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci:  Intel / AMD 2.5 GHz Dual Core İşlemci
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 970 / Radeon RX470 or better
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Internet Cafe Simulator oyununun sistem gereksinimlerini, kaç GB depolama alanı istediğini ve hakkında tüm bilgileri derlediğimiz içeriğin sonuna geldik. Dilerseniz buraya tıklayarak Thief Simulator oyunu hakkında bilgileri yazdığımı içeriğe göz atabilirsiniz.