Cs Go Kan Silme Kodu 2022

Cs Go Kan Silme Kodu 2022
Cs Go Kan Silme Kodu 2022

Cs Go Kan Silme Kodu

Bazı oyuncular için oyunun grafikleri büyük önem taşısa da bazı oyuncular grafiklere değil de sadeliğe daha çok önem vermektedir. Durum böyle olunca oyunlar kullanıcılara açıp kapatabilecekleri grafik seçenekleri sunmuştur. Bu grafik ayarlarını dilerseniz kapatabilir dilerseniz de açabilirsiniz. Ancak grafik ayarlarında genel eklentilere yer verildiği için küçük grafiksel detaylar ayarlar bölümünden yapılamıyor. Bu yüzden de küçük grafik eklentilerini sadece komut paneli üzerinden değiştirebiliyorsunuz. Eğer cs go oyununda kanların gözükmesi dikkatinizi bozuyorsa birazdan sizlere göstereceğimiz cs go kan silme kodunu kullanarak oyundaki kan izlerini tek bir tuşla silebileceksiniz. İşte cs go kan silme kodu hakkında her şey.


Cs Go Kan Silme Kodu Nedir?

Cs go oyununu profesyonel bir şekilde oynayan kullanıcılar oyundaki kan izlerinin uzun süre ekranda durmasından rahatsız olurlar. Görüş açısını engelleyen bu kanları tek bir kodla silebilmeniz mümkün. Peki csgo kan silme kodu nedir ve nasıl kullanılır? İşte tüm detaylar;

  • Oyun içerisinde kodları değiştirmek yasak olmadığı için bu işlemi legal bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kan grafiklerini yok etme kodu; bind shift "+speed; r_cleardecals" kodudur. Shift tuşuna bastığınız anda oyundaki tüm kanlar ve mermi izleri yok olacaktır.
  • Çeşitli renk karşaması yaşamamak ve görüş açısını kısıtlamamak için kod fazlasıyla işinize yaramaktadır.

Cs go Kan Silme Kodu Önerilen İçerik; Cs go Rank Nasıl Atlanır? Neoldu.com