Gta San Andreas Hakkında Bilinmeyenler!

Gta San Andreas Hakkında Bilinmeyenler!
Gta San Andreas Hakkında Bilinmeyenler!

Zamanının en iyi oyunları arasında kabul edilen ve hala aktif olarak oynanan Gta San Andreas oyununun bazı bilinmeyenlerini sizler için araştırdık ve derledik. İşte Gta San Andreas hakkında bilinmeyenler;


1. Köprü Üzerinde Olan Gizemli Yazı

Haritanın sol üst köşesinde yer alan köprünün üzerine çıkarsanız eğer "Thera are no Easter Eggs up here. Go away." yazısı sizleri karşılayacaktır.

2. Terk Edilmiş Tekerlekli Sandalye

Palomino Creek bölgesinin sahilinde yer alan iskelede eski bir tekerlekli sandalye göreceksiniz. Bu sandalyenin bir tekerleğinde ise "SKIP HERE" yazmaktadır.

3. Gta Vice City Haritası

Haritanın Angel Pine kısmında devrilmiş çöp kovasının içerisinde Gta Vice City haritasını rahatlıkla bulabilirsiniz.

4. Gta Kutuları

RockStar Games'in o zamana çıkartmış olduğu oyunların kapak fotoğrafını Richman bölgesinin bir duvarında görebilirsiniz.

5. Kaybolan Hayalet Yazısı

Vinewood bölgesinde görebileceğiniz bu yazı oyunda saat 06.00 ve 20.00 arasında geçtiği zamanlarda ortadan kaybolmaktadır.

6. Michelles Dükkanı

Arabanızı tamir edebileceğiniz bu dükkanın tezgahında birçok cinsel objeyi görebilirsiniz. Dükkanı Financial bölgesine giderek ziyaret edebilirsiniz.

7. Ceset Torbaları

Area 69'un yakınlarında görebileceğiniz bu cesetler hala gizemini korumaktadır. Şimdiye kadar cesetlere ne olduğu bilinmiyor.