Cem Karakoç (Mithrain) Kimdir, Kaç Yaşında?

Cem Karakoç (Mithrain) Kimdir, Kaç Yaşında?
Cem Karakoç (Mithrain) Kimdir, Kaç Yaşında?

PUBG oyunu ile nam salmayı başaran Mithrain hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için derledik. Oyunlarda genellikle Battle Royal tarzında oynamaktadır. Ve bu oyunları oynarken twitch üzerinden yayınlar yapmaktadır. Büyükten küçüğe herkesin sevdiği Cem Karakoç yani Namı-Diğer Mithrain kimdir?, Mithrain kaç yaşında, Mithrain sevgilisi, Mithrain pubg gibi her şeyi içeriğimizde bulabileceksiniz.


Mithrain Kimdir?

8 Mayıs 1992 yılında doğan Cem Karakoç 30 yaşındadır. Takma ismi Mithrain olarak bilinmektedir. Twitch üzerinden yapmış olduğu yayınlarda ilk olarak H1Z1 oyununu oynayarak başlamıştır. Daha sonrasında herkesin bildiği oyun PUBG isimli oyunun çıkması ile bu oyuna yönelmiştir. Yükselişini tamamen bu oyuna borçludur. Tabii ki inanılmaz yetenekleri ve yapmış olduğu yayınlarla herkesin ilgisini çekmeyi de başarmıştır. PUBG oyunu dendiğinde akla gelen isimlerdendir.

Mithrain Sevgilisi

Turnuvada yanına gelen yayıncı Djari ile çok yakıştığını düşünen fanları vardı Mithrainle gerçekten böyle bir durum var mı bilmiyoruz ancak olsaydı gerçekten güzel bir ikili görmüş olurduk.

Mithrain Başarıları

2017 yılında PUBG tarafından Almanya'da düzenlenmiş olan Gamescom turnuvasında takımıyla beraber Türkiye'yi temsil etmişlerdir. WtcN, zeoNNN, ve Mirliva ile beraber Team Bosphorus takımında oynamıştır. GLL tarafından düzenlenen Nations Royale turnuvasında baş göstermiş Cem Karakoç takımını finale kadar taşıyan isim olmuştur. Final esnasında Yunanistan takımı ile karşılaşan takımımız birinciliği elde etmiştir. Ülkemizde de bir çok kişi tarafından Türkiye'nin en iyi PUBG oyuncusu olarak bilinmektedir. Önerilen İçerik: Pqueen Hakkında İnanamayacağınız Gerçekler infoburda.com / Biyografi